Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Jel ovo neka planetarna zavera pa nema jelena belog u maxiju u G.Delceva
Ja ga bas tamo kupovo. Bila i limenka i flajka. Edited by C žeton
Link to comment
sinoć me sobalila 3 i pol mala Lava. umor, godine, brak <_<
+15 kom, zamalo da me sarani... :( Edited by C žeton
Link to comment
znači -1.

jelen belo iz flaše (balona, mešine ili nekog n-tog kontejnera) je hit.

aj da se ispravim: nije svejedno iz čega ga piješ jer je iz limenke boljeg ukusa nego iz velike flajke. iz male flajke nisam probao.
Link to comment
Samo da se odjavim sa topica. Ja, Dabovic, vise nikada necu piti, dajem casnu mahmurnu rec.
Mislim da si premator da bi davao takve idiotske izjave. Evo, Popins bi pivo, aj da joj kupimo neko ovih dana. Edited by henrik larsson
Link to comment

smak sveta je sad, ne dveiljadedvaneste - danas se vasa ispisuje, juče je grunf izjavio da mu se povraća od same pomisli na pivo....vreme mi je da odem do svoje lokalne podružnice AA.

Link to comment
Samo da se odjavim sa topica. Ja, Dabovic, vise nikada necu piti, dajem casnu mahmurnu rec.
Srecom, odlika smesnih obecanja je da ih se ne mora pridrzavati. Ova izjava data je u stanju nesposobnosti za normalno rasudjivanje i upravljanje svojim postupcima i kao takva ne proizvodi pravno dejstvo.
Link to comment
mene boli mozak samo kad pogledam sliku piva, al me đavo vuče da proveravam ovaj topik neprestano. svinja.
samo za tebe i vasuger-jever-fun.jpgodlican pils a provereno ne boli glava, kolko god da ga popijes.(moje omiljeno pivo preko radne nedelje)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...