Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Jooooj, kako bih sad sabio jednu bucmastu flašu Efes Drafta na kakvoj klupici :(
jel si teo dides da zaradis za gipsane lavice? pij sad Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslager Trippel, ko te jebe kad nemas bolje tamo
Link to comment
Jooooj, kako bih sad sabio jednu bucmastu flašu Efes Drafta na kakvoj klupici :(
Ja nisam mislio o tome ali kada si me sad podsetio da znas da cu da popijem jedno. Ma i dva pa nek ide zivot!A i taman da ne budem u aktuelnom mejnstrimu Jelen Belog.
Link to comment
Ja nisam mislio o tome ali kada si me sad podsetio da znas da cu da popijem jedno. Ma i dva pa nek ide zivot!A i taman da ne budem u aktuelnom mejnstrimu Jelen Belog.
ti si neki...poseban covek kad ne pijes ono sto svi piju? angry.gif
Link to comment

Jepte se, vaistinu.Obiđoh ceo kvart, ništa ne radi, čak mi i uvek pouzdani pakistanac isusuje. Morao sam kano poslednji bijednik vino da otvorim i unj led da metnem.

Link to comment
Jepte se, vaistinu.Obiđoh ceo kvart, ništa ne radi, čak mi i uvek pouzdani pakistanac isusuje. Morao sam kano poslednji bijednik vino da otvorim i unj led da metnem.
Ti si skroz otišao u kurac u toj zemlji patuljaka. Malo malo pa vidim da se pije neko vino :(
Link to comment

Jbg, izreći ću blasfemiju, ali i Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslager Trippel ume da dosadi. Prvi sledeći odlazak kod severnih fašista rezultiraće gajbom Grolscha, jer ću ovde pre naći Jelen ili Mongozo od banane i kokosa nego taj nektar.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...