Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Pih, stipsa. Meni je bivsi kolega Nijemac pre par godina doneo jedno 15-20 razlicitih vrsta. Ali mi je, znajuci da sam pijanica, pedagoski davao po jednu flasu svaki dan :D

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
kindl mi je jedini ostao, saće i on da zaginea rostoker nemam pojma šta je :(
rosto©ker je, po mom ukusu, najlosije nemacko pivo. trazi mu jever ili lübzer pils od onih iz vecih severnonemackih pivara. piva koja se ubijaju na plazama baltickog mora u letnje predvece oko 22h. ;)
Link to comment

To je problem s kojim se i ja susrecem. Maltene nijedno pivo ne poznajem, ali je znacajnije tu sto maltene nijedno ne ne valja :D. Tako da u poslednje vreme svodim izbor na tamno-svetlo i uzmem prvo koje stoji na rafu.

Link to comment
rosto©ker je, po mom ukusu, najlosije nemacko pivo. trazi mu jever ili lübzer pils od onih iz vecih severnonemackih pivara. piva koja se ubijaju na plazama baltickog mora u letnje predvece oko 22h. ;)
ne mogu da mu tražim, vratio seali evo, tražim tebi neko koje po tvom skromnom mišljenju vrijedi :P :lol:
Link to comment

Probao sam danas Belog Jelena i stvarno je dobar, mada ima mnogo boljih nemackih i belgijskih psenicnih belih. Od drugih koje sam probao sad i prosli put kad sam bio ovde Lav i Jelen su OK, Niksicko tamno rula :Hail:

Link to comment
Probao sam danas Belog Jelena i stvarno je dobar, mada ima mnogo boljih nemackih i belgijskih psenicnih belih.
Pitanje je samo ima li gorih. Mada ga ni to pitanje ne sprecava da mi bude omiljeno domace pivo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...