Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Predstavljen novi proizvod apatinske pivare: "Jelen belo", mutno pšenično pivo.
Bojim se da će da userutm.Cenim da će biti ok na početku.Jedan znalac piva mi je tvrdio da se ta piva lakše provale kad fabrika sklizne u fušeraj...
Link to comment

Upravo pijem, meni se sviđa, pravo pšenično, kakvo i treba da bude2011-05-23181418.jpgUpravo pijem, meni se sviđa, pravo pšenično, kakvo i treba da bude

Link to comment
il' sam ja ojacao il' nesto nije u redu s pivom.5247403751_52936223b5.jpg
pokvarilo ti se pivo, vi'š da je iz 2006. piješ 8,5% i žališ se da te ne radi :blink: pređi na rakiju brajo :lol:
Link to comment
Našao Unionov Radler u limenci, grejpfrut. Probao sa limunom, odlično je, za ovo ću da sačekam do sutra, da otopli :)
nemoj da bacaš pare. uzmeš ovoi dodaš dve trećine piva, led i krišku limuna i dobiješ prefektan radler
Link to comment
Upravo pijem, meni se sviđa, pravo pšenično, kakvo i treba da bude
rekao bih da mu je malo retka pena za psenicnoza ljubitelje radlera: slusajte banacanina i pravite ga sami. jos nisam probao radler iz flase koji je bio bolji od rucnospremljenog. Edited by Zverilla
Link to comment

Nigde mi u kraju nema ovog irvasa.Na ovoj slici deluje dramaticno, pena kao sampon, a boja mozda zbog foto efekata izgleda ovako svetlo. U sustini, bitno je da su krenuli da mute piva, pa ce se iznaci vec neko ko ga bude pristojno zamuti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...