Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Primećujem da se Staropramen (boca 0,5) korigovao, tokom praznika popio sam par veoma pitkih primeraka. Zato je Jelen (nova boca 0,5) priličan žasu, a kod Pils Plusa (nova boca 0,5) uočen ozbiljan pad pitkosti.

Link to comment
Nisam ni rekao da Lav ne valja :)Samo konstatovao da su dva piva pod istim imenom :)
Pa to ti kazem hvalio si pan a meni je lav loooos.... ;)
Link to comment

nakon nekog vremena opet sam u sebe rukno 1 Tomislava. ne znam jel to Gotovinom isprovocirani izljev patriotizma, ali Tomo šije ove bjelosvjecke Ginise i Kilkenije.

Link to comment
Nisam ni rekao da Lav ne valja :)Samo konstatovao da su dva piva pod istim imenom :)
Ako me secanje dobro sluzi, Pan sam poslednji put pio septembra 2009 i a zlatni Lav prosle nedelje, Pan je dosta pitkiji i nekako manje hmeljast, al ko sto rekoh mozda i ne pamtim dobro, a i Pan sam pio na pecanju a kao sto se zna tamo je sve pitkije :)
Link to comment

Ne vidim zašto bi se kvalitet piva ocenjivao samo pitkošću (?, rasejani?). Staropramen sa početaka je bio toliko pitak da je bio loš.

Link to comment
Zlatni Lav je definitivno Pan
znate, jel, da su vlasnici obe pivare isti. mislim, Carlsberg. zato je i primenjena ista kampanja za novo pivo. prvo je dobro prošla u HR, pa su je preslikali u nas Edited by banatjanin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...