Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

biće vam i to dostatno. kao što rekoh, nije to pivo za oblokavanje. misim, svakom svoje, možda i postoji onaj navodni Milogled koji tamani pivo...

Link to comment
Da li su sa flajkom promenili i tekućinu, ali meni novi rogonja leg'o ko dupe na nošu.
meni legao sinoć kao u ona stara vremena kada je važilo pravilo uveče jelen ujutro jeben. bolela me glOOva do dva sata popodne usprkos zgutanom andolu uz mastan doručak.
Link to comment
meni legao sinoć kao u ona stara vremena kada je važilo pravilo uveče jelen ujutro jeben. bolela me glOOva do dva sata popodne usprkos zgutanom andolu uz mastan doručak.
Ništa? Možda treba više? I'm on it.
Link to comment

+1 za zidarski Jelen i glavobolju. Nisam verovao kad su mi pričali, a iskustvo je bilo bolno.Sa druge strane, konzervu rabim redovno i ništa.

Link to comment
ima da se kupi u nas, ili ne ?
nisam ga pio u srbiji, al tesko da se moze tu naci :(inace, schoeffferhoffer s grejpom je sasvim dobar, s kaktus-smokvom odlican. ako nekad budes imao prilike - probaj oba (ionako su ko sokic - 2.5% alc)(a njihov klasicni heffeweizen je moj omiljeni - blago mirise na bananu iako nema voca u njemu, takva sorta kvasca :) )
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...