Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Nisam ga video bar jedno 2-3 god. Zadnji put u prodavnici swiss lion-a, prodavali flašice za male pare.
Vršačka pivara valjda je propala šta li...Prave valjda samo za pivaru u gradu Vršcu, a za izvoz slabo. Neke malverzacije u pivari tako nešto.
Link to comment
Jbt, ja ne volim te buriće, uvek mislim da ostane unutra još bar litar piva koji se ne može istočiti.
Kad to kažem domaćinu roštiljanja knindži iz ugrinovaca ima da radi bonsek ili brusilica!
Link to comment

jbmliga, deluje privlačno jer odmah u glavi imam slike fraternity orgija iz B filmova 80ih, ali kad bolje razmislim, bolje da kupim 10 konzervi Paulanera za te pare. lakše i bolje za ohladiti, ne mora da se popije sve odmah da ne izvetri.

Link to comment
Kad to kažem domaćinu roštiljanja knindži iz ugrinovaca ima da radi bonsek ili brusilica!
Knindže su u Busijama, molim lepo. Treba videti tamošnju seosku slavu.
Link to comment
A sto je problem popiti sve odma?
pa dobro, hmeljnim svinjama poput tebe nije. mutni paulanac nije da se pije na litre, imho. to je pivo za gustiranje i uživanciju, 1-2 flajkice 0.33 sasvim dovoljno (to su one ambalaže koje ne priznaješ :lol: )
Link to comment
pa dobro, hmeljnim svinjama poput tebe nije. mutni paulanac nije da se pije na litre, imho. to je pivo za gustiranje i uživanciju, 1-2 flajkice 0.33 sasvim dovoljno (to su one ambalaže koje ne priznaješ :lol: )
ono se ne pije u velikim kolicinama jer ako se napijes od njega glava boli 3 dana :)
Link to comment
pa dobro, hmeljnim svinjama poput tebe nije. mutni paulanac nije da se pije na litre, imho. to je pivo za gustiranje i uživanciju, 1-2 flajkice 0.33 sasvim dovoljno (to su one ambalaže koje ne priznaješ :lol: )
Ali ako nas je 5-6 pivopija na licinom mestu? ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...