Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

svejedno lepo bi se nas dvojica napili!nisam rekao da mi je taj paulaner vrhunski. a i preskup je. draft mi ostavlja neki slatkasti ukus na usnama...možda ne peru dobro flaše :Dvolim da je gorko pa to ti je!

Link to comment

Nemci to svetlo zvacu sa sve ambalazom. Sta ja znam. Nije lose. Mutno je vec neki drugi sport.Zar se nekom stvarno svidja pivo u Kornjaci?

Edited by kralj
Link to comment

pivometrija <_< treba zabraniti svima van Srbije da poustuju na ovom topiku. što se mene tiče, idem na par dana u otadžbinu pa ću bar u Kuhinji možda popiti nekoga mutnog paulanera

Link to comment
Paulaner pivo možete naći i u restoranima, kafićima, picerijama...
U kojim kafanama se moze naci Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippel?
Link to comment
pivometrija <_< treba zabraniti svima van Srbije da poustuju na ovom topiku. što se mene tiče, idem na par dana u otadžbinu pa ću bar u Kuhinji možda popiti nekoga mutnog paulanera
svima iz nemacke. ostali mogu :D
Link to comment
Мени старо рогато никад није лежало, и то не да ми се није свиђало, него нисам могао да попијем ни целу флашу. Негде после два деци ми се стисне нешто у стомаку и не иде па не иде.
svakome ko se u životu dovoljno nasiso staaaarog Zrenjaninskog, Jelen nikad nije lež'o
Link to comment

Ефес сам конзумирао у кафеу преко пута американске ембахаде у Сарајевској, само зато што ми глаша изазивала миле успомене на Туборгову флашу. Холандско пиво Hertog Jan иначе препоручујем.

Link to comment
Realno, nema boljeg pilsa od plzenskog. Vajceni su mi se smucili, pije mi se plzen plzen plzen plzen plzen. Tim redosledom.
За домаћи, порекло речи пилс.
Link to comment
Realno, nema boljeg pilsa od plzenskog. Vajceni su mi se smucili, pije mi se plzen plzen plzen plzen plzen. Tim redosledom.
+1s ogradom, jos uvek nisam probao nijedno belgijsko pivo.
Link to comment
Мени старо рогато никад није лежало, и то не да ми се није свиђало, него нисам могао да попијем ни целу флашу. Негде после два деци ми се стисне нешто у стомаку и не иде па не иде.
same here, i niko mi nije verovao jer su se svi kleli u jelen...
Ima u flasiCi. Doduse, Savlador retko. Meni je psenicno svetlo mutno najbolje. Njega imas po Idejama i mnogim privatnim radnjama. Cena je oko 130din. Mada za istu cenu mozes da uzmes limenku 0,5.
sto bi uzeo limenku ako imas staklo?pogotovo za mutno, koje moras da sipas u casu pre nego sto ga pijes (inace ti sav kvasac ostane zalepljen za dno flase)za vikend se intenzivno konzumirao Tannenzaepfle.jpgna rovito grlo. sad opet ne mogu da pricam <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...