Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

pivo s limunom je bzvztj bilo kakvi dodaci u pivu => bzvz
Nisam valjda jedini ovde koji voli Coronu :o Aman (& zaman), Corona se ne pije bez limuna ili lajma.
Link to comment
Nisam valjda jedini ovde koji voli Coronu :o Aman (& zaman), Corona se ne pije bez limuna ili lajma.
nisi jedini. ja volim te tex mex varijante uz ljut chili
Link to comment

Pravi se u jednom selu pored Vrsca..moj ujak je dobar sa gazdom. Kazu da je toceno Ok..ali flasirano se pravi za siromasnije slojeve i otprilike rkaju jecam mesto kuruza. Ortak je tijekom jedne svetkovine napunio burice Jelena kod njih,razliku niko nije provalio. I ako si u prilici,probaj crveno pivo..to je valjda domace pivo sa najvise alkohola u sebi.I da..od jeseni pocinju sa proizvodnjom Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippela.

Link to comment
Nisam valjda jedini ovde koji voli Coronu :o Aman (& zaman), Corona se ne pije bez limuna ili lajma.
ama ne, mislim na sve ove flaširane vrste sa ukusom limuna. Corona i Sol su mi omiljena piva, nema ništa lepše za cirkanje leti. Na tu temu, Nik Cool zapravo i nije loše pivo. Ono, nije za poređenje, ali nije sranje kao Tuborg Limun.Kornjačino pivo sa limunom je keva.
Pravi se u jednom selu pored Vrsca..moj ujak je dobar sa gazdom. Kazu da je toceno Ok..ali flasirano se pravi za siromasnije slojeve i otprilike rkaju jecam mesto kuruza. Ortak je tijekom jedne svetkovine napunio burice Jelena kod njih,razliku niko nije provalio. I ako si u prilici,probaj crveno pivo..to je valjda domace pivo sa najvise alkohola u sebi.I da..od jeseni pocinju sa proizvodnjom Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippela.
crveno sam video da se toči u Beertiji, prekoputa mašinskog.
Link to comment

EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT EFES DRAFT

Link to comment
I da..od jeseni pocinju sa proizvodnjom Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippela.
...фон Улм.
Link to comment
Kod mene u radnji se pojavilo Jagodinsko :) , što budi uspomene na davne dane. A sramim se priznati da volim upravo tuborg
gde je ta radnja? ja ga skoro pio u kragujevcu i odusevio se.
Link to comment
Kod mene u radnji se pojavilo Jagodinsko :) , što budi uspomene na davne dane. A sramim se priznati da volim upravo tuborg
i ja imam neke veoma ozbiljne uspomene vezane za matorog Jagodinca, i zelim to opet piti. reci mi tacnu adresu prodavnice, pretty please with bitter foam on top
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...