Jump to content

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ne znam dal je bilo negde das ne vracam po stranama unazad, al sam, iako nisam pivdzija, skoro probao jedno koje mi je prilicno ostavilo utisak. U pitanju je nefiltrirani Paulaner, mada sam probao i klasican i cenim da je ozbiljan vops u pitanju. Samo mislim da ga retko gde ima, ja sam pio na tocenje u jednom kaficu blizu KaleMica.

Edited by Pera Zeka
Link to comment

Aj recite mi kakve su reakcije kad dođete u Kroaciju i probate ovo.

RADLER_mokra.jpg

Ja se ne usudim reć da je meni to OK (uz jelo, nisam probao na gladno). biggrin.gif E sad, ne znam jel Pivo pravi topik za to, al recimo da improviziram.

Link to comment

nisam probao, ali npr meni je Tuborg sa limunom bio živ kurac. pošto sam ga pio na suncu na 35C, dok je bio hladan prvih 15 sec još je mogao da prođe. posle se pretvorio u pišaćku/splačinu i bacio sam pola flaše. kapiram da su svi sa limunom na taj fazon

Link to comment

plus jedan za odvratna piva sa limunom. Sad samo cekam da naprave pivo sa rukolom ili brusnicom.A sto se Hrvatskih piva tice, kada sam tamo pijem gotovo iskljucivo Tomislava.

Link to comment
nisam probao, ali npr meni je Tuborg sa limunom bio živ kurac. pošto sam ga pio na suncu na 35C, dok je bio hladan prvih 15 sec još je mogao da prođe. posle se pretvorio u pišaćku/splačinu i bacio sam pola flaše. kapiram da su svi sa limunom na taj fazon
tuborg cak i bez limuna je ziv kurac, tako da ti je osnova bila losa :)dobar radler je za vrelinu odlican. mada ja vise volim kad ga sam pravim, ovi direktno iz flase obicno nisu tako dobri: malo sokica (npr. biterlemon), malo pivca i da te bog vidi. slabije udara u glavu na vrelini a bolje krepi zedj.
Link to comment

meni bolje paše uz, recimo, pizzu od ril piva, jer je lakše za probavit. mada sumnjam da bi ga pio onako solo.Tomislav je klasa za sebe.

Link to comment
tuborg cak i bez limuna je ziv kurac, tako da ti je osnova bila losa :)dobar radler je za vrelinu odlican. mada ja vise volim kad ga sam pravim, ovi direktno iz flase obicno nisu tako dobri: malo sokica (npr. biterlemon), malo pivca i da te bog vidi. slabije udara u glavu na vrelini a bolje krepi zedj.
boldovano se valjda podrazumeva?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...