Jump to content

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Bio juče u Zagrebu i tamo su otvorili Kuću piva (koja je u stvari omanja prodavnica, ali daju baš lepe platnene vreće). Ima nekih raznih piva, ali je tek krenulo, pa su rafovi manje-više prazni. Elem, probao sam odlično pivo- Chimay. Uz to, probao sam i Vukovarsko i moram priznati da je to najgore pivo koje sam probao i nisam uspeo popiti ni pola. Kao nema konzervasna, ovo-ono, ali mu to ništa ne pomaže.

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Bio juče u Zagrebu i tamo su otvorili Kuću piva (koja je u stvari omanja prodavnica, ali daju baš lepe platnene vreće). Ima nekih raznih piva, ali je tek krenulo, pa su rafovi manje-više prazni. Elem, probao sam odlično pivo- Chimay.
Plavi, beli, crveni? Plavi meni najbolji. Vidi sledeći put imaju li Orval ili Westmalle Tripel, kidaju oba.
Link to comment

Nego jbt, sad čitam poslednjih par strana i zgrožen sam. Hipsteri oće i pivo da nam uzmu. Mislim, kakav crni

Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippel
na jednu flašicu, dekantovanje, bukei i mljackanje, floralne note sa blagom primesom ustajale crnice u proleće 1949. u pitoresknom selu ušuškanom na obodima planinskog venca u okolini Đirokastre. Da sam u tom fazonu, pio bih vino.Pivo je za nas stoku, ladno, ne manje od 7 komada. Još ćete me ubediti da postoji otelotvorenje sintagme "jedno piće".
Link to comment

i obavezno ako imaju Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslager Trippel, zakivaedit LOL, great minds think alike

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ma, kakav jebeni hipsterluk, ova piva su vekovima kalibrirana da bi čoek seljak otišao u kafanu kad napolju zagudi (sredina septembra), sabio desetak komada dok vrat ne nabrekne i čelo ne postane ljubičasto, potom otišao kući, ubacio svoju ružnu ženu u fritezu, izmlatio decu i silovao kravu (podložno permutacijama) i potom zaspao snom pravednika do polovine aprila.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Ja sam za takve operacije uvek koristio domaće kupovne rakije u prihvatljivom cenovnom rangu :( Imaju sličan ukus kao Duvel, podjednako liče na pivo, i pri jednakoj popijenoj količini dešava se isto. A manje košta.

Link to comment
Ma, kakav jebeni hipsterluk, ova piva su vekovima kalibrirana da bi čoek seljak otišao u kafanu kad napolju zagudi (sredina septembra), sabio desetak komada dok vrat ne nabrekne i čelo ne postane ljubičasto, potom otišao kući, ubacio svoju ružnu ženu u fritezu, izmlatio decu i silovao kravu (prodložno permutacijama) i potom zaspao snom pravednika do polovine aprila.
Mnjah. Kvari tebe ta Finska ili gde si vec. Da se posluzim recima Kristofera Vokena u "Things to Do in Denver When You`re Dead": "Primio si se na te nju ejdz stvari. Prvo ces da stitis kitove, a onda ces da grizes jastuk".
Link to comment
i obavezno ako imaju Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslager Trippel, zakiva
E jebeš ti pivo sa tolikim imenom <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...