Jump to content

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

mislim da smeš da uneseš 2 litra "slabijeg" alkohola (pivo, vino) , 1 litar žestine.edit - a koga si našao da donese ? vidim da se neko čestit spominje :D

Edited by Alphons
Link to comment

Opet se nalizao svoga avatara, a nije se jos ni istalozilo ono od juce. Moram da presecem malo kaberneom, valja se.Fora sa ovim Pale ale-om je da je puno trunja i taloga (kvasac), posebno kada je u 0.75L flasama (koje jedino i kupujem). Ali, zato mi je jos i draze, nekako je kao rucni rad. I nije to skroz bez veze, posto Coopers nudi komplete za kucno pravljenje piva, sa svim potrebnim drangulijama. Mislim da sam upravo otkrio novi hobi.coopers%20beermaking%20kit.jpg

Link to comment
mislim da smeš da uneseš 2 litra "slabijeg" alkohola (pivo, vino) , 1 litar žestine.edit - a koga si našao da donese ? vidim da se neko čestit spominje :D
E, do kurca, baš. Taj čestiti čoek, jedan od najčestitijih koje znam (govorim o sebi, naravno) je teo da donese drugarima bure od pet kila lokalnoga nektara... Kod carinika ne može da pomogne ni tužna priča kako je to lek za dragog mi, ali istovremeno teško mentalno obolelog druga? :(
Link to comment

aaaaa, to je drugo pitanje. Da si pitao "koliko je moguće" preneti alkohola, dobio bi drugi odgovor :Dja sam par puta preneo jedno 3 litra rakije i 7,8 litara vina, tako da nema problema. Čak su mi jednom (na CRO-SRB) granici carinici otvorili kofer, videli flajke, i samo iskulirali.Ako putuješ zemljanim putem možeš to opušteno da preneseš. Naravno, uvek postoji onih 1% šanse da naletiš na zadrtog carinika.

Link to comment
E, do kurca, baš. Taj čestiti čoek, jedan od najčestitijih koje znam (govorim o sebi, naravno) je teo da donese drugarima bure od pet kila lokalnoga nektara... Kod carinika ne može da pomogne ni tužna priča kako je to lek za dragog mi, ali istovremeno teško mentalno obolelog druga? :(
zlatan si što misliš na mene :wub:
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

U čemu je fora, i otkud toliki hejl pivima sa tim enormno visokim procentom alkohola? Skeptičan sam prema njima u pm: pretpostavljam da im je ukus prejak za jednu svakodnevnu neambicioznu cirku, i da je mamurluk od njih dosta brutalan.

Edited by Willow
Link to comment

ma pusti, to sve hipster, oni pivo ne sabijaju nego ga pijuckaju uz kvalitetan obrok, a u kafice ne izlaze da se obeznane nego da bi se videli sa dragim ljudima. popiju jedan, kako ono rekosmo onda, Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippel i to im dosta.

Edited by vasudeva418
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...