Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

A zbog tih devica, evo linka sa spiskom objekata, ima i sa one strane reke nekoliko.. http://prodavnicasunce.rs/Home/Quatro Srecu od alaha uzimam, a device slobodno podeli po forumu :)

 

Nijedna ti ne rekla "ne", šenica ti vazda rodila, uvek imo torti s orasima!

 

 

Eh, da nisu ubili valjevski supermarket u blokovima i stavili DIS mogao bih ti pomoci... ovako i mene to zanima, jer sad u selu pijem samo valjevsko pa bih rado nastavio i u BGu...

 

Meni drugar doneo iz Kosjerića pre koji dan jednu flašu čisto za fazon, joj kako sam je u slast slistio. Da ne bude sad da mislim da je Najbolje Pivo Ikada, ali kakva prijatna promena od svih lavova, jelena i tapira.

Link to comment

Nijedna ti ne rekla "ne", šenica ti vazda rodila, uvek imo torti s orasima!

 

 

 

Meni drugar doneo iz Kosjerića pre koji dan jednu flašu čisto za fazon, joj kako sam je u slast slistio. Da ne bude sad da mislim da je Najbolje Pivo Ikada, ali kakva prijatna promena od svih lavova, jelena i tapira.

Jeste, ima taj neki "starinski" ukus piva, ne znam kako bih to objasnio... a i ja sam bas pored Kosjerica trenutno :)

 

Timmy, hvala :)

Link to comment

Jeste, ima taj neki "starinski" ukus piva, ne znam kako bih to objasnio... a i ja sam bas pored Kosjerica trenutno :)

 

E baš sam to i ja mislio, zapravo podsetilo me na Jagodinsko (?!?) iz prošlosti, sve je onako slatko, ali ne pšenično slatko, nego kao da ga od slatke vode prave. Zapravo sasvim je moguće da je u pitanju autosugestija jer sam poslednji put pio iz zidarske flaše ko-zna-kad, pa me podsvest vratila u "eeee kad je sve bilo bolje" vreme. No koga briga, važno da prija.

Link to comment

A zbog tih devica, evo linka sa spiskom objekata, ima i sa one strane reke nekoliko.. http://prodavnicasunce.rs/Home/Quatro Srecu od alaha uzimam, a device slobodno podeli po forumu :)

E to Sunce, to je moja žena otkrila kao ekstra odnos cena/kvalitet . Ova je tamo kod raskrsnice I. Ribara i vojvođanske(Tošin bunar) . Nešto sam bunario i oni su u nekoj kombini sa Aman lancem...
Link to comment

Da. Odlicna je radnja bas. Konstantno imaju velike akcije za mnogo proizvoda. Opremljeni solidno, imaju cesto neke proizvode koji se ne mogu kupiti na drugim mestima, kao sad sa ovim Valjevskim, kompletan program Granica, pa dzemovi Budimke i sl... Solidno voce i povrce takodje. Ja u krugu od 50m imam njih, Aman, Ideu i veliki Maxi. U ova tri ostala maltene ne ulazim. Samo kad kupujemo sveze meso idemo u Maxi. Odlicna su komsijska radnja... Dok sa druge strane o Amanu maltene sve najgore. Tesko mi da zamislim da imaju nesto zajednicko. Ako nizbog cega, onda zbog ogroen razlike u vocu i povrcu. Da imaju vezu, valjda bi i ovim jadovcima nekad dali bar neko lepo voce.

Edited by Timmy
Link to comment

Da. Odlicna je radnja bas. Konstantno imaju velike akcije za mnogo proizvoda. Opremljeni solidno, imaju cesto neke proizvode koji se ne mogu kupiti na drugim mestima, kao sad sa ovim Valjevskim, kompletan program Granica, pa dzemovi Budimke i sl... Solidno voce i povrce takodje. Ja u krugu od 50m imam njih, Aman, Ideu i veliki Maxi. U ova tri ostala maltene ne ulazim. Samo kad kupujemo sveze meso idemo u Maxi. Odlicna su komsijska radnja... Dok sa druge strane o Amanu maltene sve najgore. Tesko mi da zamislim da imaju nesto zajednicko. Ako nizbog cega, onda zbog ogroen razlike u vocu i povrcu. Da imaju vezu, valjda bi i ovim jadovcima nekad dali bar neko lepo voce.

Pa to moja žena kaže, nju privuklo voće i povrće. I da sad sam proverio vlasnici su "isprepletani" , surčin ekipa...

No nije bitno, bitno da se zna šta gde valja...

Link to comment

Uf...stukoh malopre s nogu jedan Weihenstephaner Original u Beerland-u na B.Brdu. Ubedljivo najbolji svetli lager koji se kod nas može naći. 

Link to comment

Pa pogledaću koji Aman uskoro, za svaki slučaj.

 

Ha, prekjuče kupio 2 Jagodinska (ali konzerve) još ih nisam otvorio. Ima ih ovde po zapadnoj Srbiji. Verovatno nije kao u starim danima kad sam ga gutao, no videćemo.

Kako sam cuo neka Bg ekipa je organizovala proizvodnju u vec zatvorenoj Jag pivari, proizvode limenke, mada bio u Jag i probao iz flajke, bolje je Valjevsko, a btw toceno je po meni trenutno najbolje od srpskih piva

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

ja dodajem jos nekoliko djeva ako je u turskom delu. rad sam probati to valjevsko po preporuci velikomucenika sv. marvina/

Imaš spisak prodajnih mesta u Bgu na sajtu baljevske pivare, cini mi se da tocenog ima u kaficu u Bregalničkoj na vračaru

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Alah dao sreću i zdravlje onome ko mi kaže u kojim radnjama u Beogradu može da se nađe Valjevsko, zidarske flaše.

 

Bonus od nekoliko devica ako je lokacija u evropskom delu Beograda.

mislim da ima u jednom dragstorcetu u visegradskoj, deo izmedju savske i sarajevske, s desne strane kad se ide uzbrdo

 

Sad vidim da je timmy vec to spomenuo. A i da nije mogao da se seti gde ga je video, iako mu je ta bakalnica ispod prozora :isuse:

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

malo preterujete sa pljuvanjem po zajecarcu. toceno  se nije nigde iskvarilo, jedino sto ste se navikli da je dobro pa vam je sad obicnije nego pre.

 

interesantno to sto pisete za valjevsko, ja sam ga upamtio kao pivo sa najvecom gorcinom svojevremeno (pre 20 godina npr) i nikako ne bih ocekivao da bude najbolje na trzistu ali cu se rado razuveriti.

Edited by yolo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...