Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Lasko, onako, lager ko lager, tu je vecma 10 godina, samo su iz nekog razloga resili da sad uloze malo i u reklamu ovde. Za te pare bolji je Bud.

 

Sent from my E2303 using Tapatalk

Tačno tako...
Link to comment

NIgde, batali potragu

Nego didemo u Džakartu na crni bad

 

Alas, nisam u Beogradu (još), pitanje je bilo pripremno za kad siđem sa planine.

 

Meni laško ni blizu onoga nekad™.

Kao tuborg samo još vodenkastiji. ^_^

 

+1 kao da ide iz istog kazana.

 

A Zaječarsko da je dobro - dobro je.

Link to comment

Uh, bilo je negde Valjevskog ali da me ubijete ne mogu da se setim... možda Aman?

Marvinu, ako ne nađe Valjevsko a rad je kušati nešto egzotično, mogu preporučiti Jagodinsko, ako se nije pokvarilo od prošle godine, ima ga u jednom dragstoru koji je odmah do pijace u selu Bežaniji.

 

Pa pogledaću koji Aman uskoro, za svaki slučaj.

 

Ha, prekjuče kupio 2 Jagodinska (ali konzerve) još ih nisam otvorio. Ima ih ovde po zapadnoj Srbiji. Verovatno nije kao u starim danima kad sam ga gutao, no videćemo.

Link to comment

Zadnji put sam pio zaječarsko točeno. Bilo dobro, taman da se izdigne iznad raznih jelena, lavova itd...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Uh, bilo je negde Valjevskog ali da me ubijete ne mogu da se setim... možda Aman?

 

Hofman je nekad previla Pančevačka pivara, ko ga radi sad? Za Moravsko sam se raspitivao ovde prošle godine ali nije bilo odgovora.

 

Marvinu, ako ne nađe Valjevsko a rad je kušati nešto egzotično, mogu preporučiti Jagodinsko, ako se nije pokvarilo od prošle godine, ima ga u jednom dragstoru koji je odmah do pijace u selu Bežaniji.

 

Renne, jesi li Crnog Đorđa pazario u Srbiji?

nije hofman, nego zofmann. ovo je nesto drugo verovatno.

Link to comment

Našao Valjevsko :) Odnosno video ga u radnji kod mene. Quatro prodavnica je u pitanju u Visegradskoj ispod Sarajevske. Ali imaju bar 10 radnji po gradu. Cena 54.9 din :)

Link to comment

Zaječarsko se dosta iskvarilo od kad je krenulo masovono da se pije,kakvo ej to osveženje bilo kad se pojavilo.A sad sve zavisi kakva ti serija zapadne.

 

Prošle nedelje pecali i u seoskoj radnji ništa sem BG-a,kakav je ono mišomor  :isuse:

Edited by Bambula
Link to comment

nije hofman, nego zofmann. ovo je nesto drugo verovatno.

 

Zoffmann je pravila (pravi?) vršačka pivara...Imali su svetlo, crno i light (valjda samo u konzervi), ako se dobro sećam...

Link to comment

Našao Valjevsko :) Odnosno video ga u radnji kod mene. Quatro prodavnica je u pitanju u Visegradskoj ispod Sarajevske. Ali imaju bar 10 radnji po gradu. Cena 54.9 din :)

Flaširano?

Ima limeki po rodama, ali flaširano ne videh nigde

Link to comment

Alah dao sreću i zdravlje onome ko mi kaže u kojim radnjama u Beogradu može da se nađe Valjevsko, zidarske flaše.

 

Bonus od nekoliko devica ako je lokacija u evropskom delu Beograda.

Eh, da nisu ubili valjevski supermarket u blokovima i stavili DIS mogao bih ti pomoci... ovako i mene to zanima, jer sad u selu pijem samo valjevsko pa bih rado nastavio i u BGu...

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...