Jump to content

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Prinuđen pre svega svojom humanošću i brigom za tvoje zdravlje, nekako smogadoh snage da otvorim jedan Duvel. Muti. Grimbergen Blonde ne muti, kao ni Maredsous. Orval muti, ali skroz drugačije nego Duvel. Zanima me koja će svojstva pokazati Westmalle Trippel. Sad moram da idem, istraživački duh me uzeo pod svoje.
ovom prilikom urucujem ti Oktobarsku Nagradu pTf-a Kulinarstvo za iskazan nesebican trud i pozrtvovanje. u to ime jedan Orval.
Link to comment
Prinuđen pre svega svojom humanošću i brigom za tvoje zdravlje, nekako smogadoh snage da otvorim jedan Duvel. Muti. Grimbergen Blonde ne muti, kao ni Maredsous. Orval muti, ali skroz drugačije nego Duvel. Zanima me koja će svojstva pokazati Westmalle Trippel. Sad moram da idem, istraživački duh me uzeo pod svoje.
zanimalo me samo za Duvel angry.gif
Link to comment
Pa ko te ignoriše? :unsure:
Nista, samo proveravam. cool.gif ---Ovo mi se takodje dopada: "EL PIVO" ... zvuci kao nesto sto bih podijelio s drugom Kastrom27283769.jpg Edited by Indy
Link to comment

Svaka dala onom ko je otkrio ovo za Djusinu, bio u petak ujutru, hteo 2 kartona, ali imali samo 14 komada.U frizideru pored duvela stoji efes draft koji je skuplji za 5 dinara od belgijske svetinje.Posle prodavacica rekla da postoji mogucnost ko porucuje preko 1000 dinara, da dovoze do kuce, vrlo rado sam uzeo telefon, pa cu uskoro proveriti kako funkcionise i njihova dostava.hvala jos jednom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...