Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Dobro je za svaki dan

i meni tako deluje. jedino sto redovno zaboravljam da nosim flase u radnju pa me keva grdi sto placam kauciju a pun spajz flasa.

Link to comment

mene mangupi navukli na zidarsko zajecarsko, to sad pijem kad odem kuci. i bas mi dobro. da li zbog price ili sto je stvarno dobro, nemam pojma al prija. 

220px-%D0%97%D0%B0%D1%98%D0%B5%D1%87%D0%

 

koje price, o kvalitetnoj vodi od koje se pravi ? Popio sam par litara flasiranog ove godine i nije mi se svidelo, ali prosli vikend sam prvi put probao limenku i jedva se zaustavih. Sad razmisljam da li je moguce da ima razlike ili moje culo ukusa gresi. Dilema ce biti otklonjena tek kad ispraznim gajbu Niksickog iz podruma (mucan posao, iskvarili ga dusmani)

Link to comment

koje price, o kvalitetnoj vodi od koje se pravi ? Popio sam par litara flasiranog ove godine i nije mi se svidelo, ali prosli vikend sam prvi put probao limenku i jedva se zaustavih. Sad razmisljam da li je moguce da ima razlike ili moje culo ukusa gresi. Dilema ce biti otklonjena tek kad ispraznim gajbu Niksickog iz podruma (mucan posao, iskvarili ga dusmani)

ne mislim na price o vodi nego ga dosta ljudi pije i zadovoljni su pa mi i preporucuju. a kad mi neko preporuci, obicno sam pozitivan kad probam tako da mi se mozda i osrednje pivo moze uciniti boljim nego sto jeste, na to sam misliko. kakogod, prija mi. 

Link to comment

Alah dao sreću i zdravlje onome ko mi kaže u kojim radnjama u Beogradu može da se nađe Valjevsko, zidarske flaše.

 

Bonus od nekoliko devica ako je lokacija u evropskom delu Beograda.

ja dodajem jos nekoliko djeva ako je u turskom delu. rad sam probati to valjevsko po preporuci velikomucenika sv. marvina/

Link to comment

Alah dao sreću i zdravlje onome ko mi kaže u kojim radnjama u Beogradu može da se nađe Valjevsko, zidarske flaše.

 

Bonus od nekoliko devica ako je lokacija u evropskom delu Beograda.

NIgde, batali potragu

Nego didemo u Džakartu na crni bad

Link to comment

koje price, o kvalitetnoj vodi od koje se pravi ? Popio sam par litara flasiranog ove godine i nije mi se svidelo, ali prosli vikend sam prvi put probao limenku i jedva se zaustavih. Sad razmisljam da li je moguce da ima razlike ili moje culo ukusa gresi. Dilema ce biti otklonjena tek kad ispraznim gajbu Niksickog iz podruma (mucan posao, iskvarili ga dusmani)

ima razlike, samo sto moj glas ide flasi :D

Link to comment

ne mislim na price o vodi nego ga dosta ljudi pije i zadovoljni su pa mi i preporucuju. a kad mi neko preporuci, obicno sam pozitivan kad probam tako da mi se mozda i osrednje pivo moze uciniti boljim nego sto jeste, na to sam misliko. kakogod, prija mi. 

 

mislim da je ovo jako bitno. pivo prija ako ga piješ otvorenog srca, u pravom trenutku, na lepom mestu, sa dobrim ljudima

Link to comment

U diskontima se pojavili Hofman i Moravsko pivo. Cena je popularna, izmedju 35 i 40 dinara. Šta li je to?

 

Kako vam se čini ovo Laško pivo što se nedavno ovde aktiviralo?

Edited by pacey defender
Link to comment

Lasko, onako, lager ko lager, tu je vecma 10 godina, samo su iz nekog razloga resili da sad uloze malo i u reklamu ovde. Za te pare bolji je Bud.

 

Sent from my E2303 using Tapatalk

Link to comment

Uh, bilo je negde Valjevskog ali da me ubijete ne mogu da se setim... možda Aman?

 

Hofman je nekad previla Pančevačka pivara, ko ga radi sad? Za Moravsko sam se raspitivao ovde prošle godine ali nije bilo odgovora.

 

Marvinu, ako ne nađe Valjevsko a rad je kušati nešto egzotično, mogu preporučiti Jagodinsko, ako se nije pokvarilo od prošle godine, ima ga u jednom dragstoru koji je odmah do pijace u selu Bežaniji.

 

Renne, jesi li Crnog Đorđa pazario u Srbiji?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...