Jump to content

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ma, sumnjam da je kvarno, vec bi pola foruma geknulo, no mi stvarno nije jasno kako moze da bude toliko jeftinije, uz sve carine/poreze/transporte/akcize/uvoznicke marze...

Link to comment
Ma, sumnjam da je kvarno, vec bi pola foruma geknulo, no mi stvarno nije jasno kako moze da bude toliko jeftinije, uz sve carine/poreze/transporte/akcize/uvoznicke marze...
neko je bio spomenuo da se to nabavlja ispod ruke, takoreć.
Link to comment
Svaki put kad ovo procitam zaustim da pitam: na koju foru neko u BG prodaje Duvel za te pare? Jel nesto rok trajanja opasno pred isticanjem ili sta? Pitam, jer u Belgiji nema trika da ga pazaris za manje od 1e u radnji, obicno je i vise od toga.
da radimo biznis? ovde kod mene 4 pack - 17 baka..i jos plus taksa...a po barovima $8-$10
Link to comment

Jbg, ima verovatno i ovde po tim specijalizovanim marketima za cirku nesto jeftinije, al ovo je cena iz GB-a a slicna je i po ostalim supermarketima.

Link to comment
Jbg, ima verovatno i ovde po tim specijalizovanim marketima za cirku nesto jeftinije, al ovo je cena iz GB-a a slicna je i po ostalim supermarketima.
bez sale, ovde je i belgijsko pivo jeftinije posto se racuna kao hrana pa je TVA/VAT/PDV manji. je Auchan lista, znaci supermarket koji je kao GB i malo skuplji.zato svi dolaze ovde po alkohol i cigarete, manji TVA i nema akciza
Link to comment
Hmmm, blizina Luxa i informacija sa neta da u gepek Smarta staje ravno 6 gajbi piva ce izgleda promeniti moj sistem kupovine piva.
one cene su iz Drink Shop-a gde ti das listu a momce sve popakuje u gepek
Link to comment

Prinuđen pre svega svojom humanošću i brigom za tvoje zdravlje, nekako smogadoh snage da otvorim jedan Duvel. Muti. Grimbergen Blonde ne muti, kao ni Maredsous. Orval muti, ali skroz drugačije nego Duvel. Zanima me koja će svojstva pokazati Westmalle Trippel. Sad moram da idem, istraživački duh me uzeo pod svoje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...