Jump to content

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

http://belgradebeerfest.com/beer_fest/beer_garden/izbor_i_cene_piva/cenovnik_za_beograd

 

Ili kako je 1 fina letnja akcija usrana za samo godinu dana.

 

Apatinska pivara je preuzela primat i dobila (skoro pa) ekskluzivno pravo da valja svoje proizvode i uvozne artikle. Nije mi važno što nema raznih lavova i zaječarskih piva. Problem je u davanju povlašćenog položaja jednom distributeru, na štetu raznovrsnosti ponude. Lista iza linka pravi korak unazad u odnosu na prošlogodišnju ponudu. Ispada da treba da se oduševljavamo pivom koje tokom cele godine možemo da pazarimo u bolje snabdevenom Maksiju (naravno, u delu koji je opredeljen za apatinsku pivaru). 

 

Mislim da ću otići par puta da isprobam ovo novo što se pojavilo. Ali svakako će od mene manje zaraditi nego prethodne godine. 

 

Beerfest, time i beergarden drzi privatna firma. Verovatno neka standardna mucka gradske vlasti za trpanje para u privatne dzepove. Nije realno ni ocekivati da oni to rade zbog posetilaca. 

Link to comment

KAŠ izbacio kabinet iz od usta do usta. zapravo ne znam da li je baš tako kako zvuči rečenica tek imam u susjedstvu mesto gde mogu popit ovu pivu a ima se šta i pojesti. dobre vesti. haiku!

Link to comment

Pa nemam pojma, ja nisam neki ekspert od ukusa, ali kas ima neku bas dobru gorcinu. Kad krenes, skoro da je prejako (specijalno razeni) ali kad malo odmaknes bas dobro prija.

Link to comment

kabinet > kaš

 

U smislu da imaju mnogo širu paletu da, ali meni lično je Ryezen bolji od bilo čega domaćeg. Tu je negde sa Ryezenom ovaj novi IPA od Dogme. 

Link to comment

Sinoc sam probao kas lager i ono mi deluje kao prilicno sranje. Ono sto sam saznao od konobara je da je kasu propalo 4 tone piva i da je to napravilo rupu nakon koje je svima bila frka da nabave. Sinoc je kas stigao u Passengers i pretpostavka je da ubuduce nece biti nestasice.

Link to comment

Kupiš u ideji/rodi piva za 500 dindži i dobiješ onu grebalicu i ako imaš sreće ogrebeš jelen nefiltrirano. Ako nemaš sreće ogrebeš harlija.

Link to comment

Uzo neke random konzerve. Kozel, nju kasl, estrelja i video neko jelen nefiltrirano. Ko je pio i čemu li je?

NIkakvo

Pivo kao pivo, ja se razočarao

Link to comment

Uzo neke random konzerve. Kozel, nju kasl, estrelja i video neko jelen nefiltrirano. Ko je pio i čemu li je?

mojne mixas piva :D ne moze biti gori od jelena obicnoga ili njukasla

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...