Jump to content

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Nemam pojma, ove godine mi to nekako ide ispod radara. Da ne pratim na fejsu ovaj Tom Waits tribute band što je sinoć tamo svirao, ne bih ni registrovao da su krenuli sa beer gardenom. 

Link to comment

pije mi se točeni kaš a smara me da idem na brodić, jel ima bliže vračaru nešto a da nije samo pivo i slična tinejdž mesta

Edited by yolo
Link to comment

Koliko to traje?

Koliko sam video to ove godine drži Apatinska...

 

 

...shit has hit the fan...

Do sredine avgusta, tj. do pred početak Beer festa

Link to comment

Pasendžers klub...Mada treba proveriti, točilice se menjaju...

 

 

 

...shit has hit the fan...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

pije mi se točeni kaš a smara me da idem na brodić, jel ima bliže vračaru nešto a da nije samo pivo i slična tinejdž mesta

 

Ima neka polupivnica na Topličinom vencu, ne sećam se kako se zove. Od zelenjaka se popneš gore do Parka i odmah levo. Imaju točeni KAŠ.

 

I da...Samo Pivo nije tinejdž mesto :D

 

edit: Topličin Venac 9  PUB CITY, setih se.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Zadnji put kad sam bio, mislim da sam pio Hugarden, pored toga Leffe, Stela i jos ponesto sto me nije zanimalo. Neki lik tamo je pricao kako oni otvaraju svoje nesto i da verovatno vise nece davati kaficima uopste, ali mi je to i tada zvucalo kao naklapanje.

Link to comment

Pa to uvoz...

A taj što otvara "svoje i neće da daje kafićima" šta taj proizvodi?

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

Za razliku od necega sto se zove pivo, a silazi sa trake onoliko koliko trziste moze da usisa, kvalitetnom pivu treba vremena da se napravi.

 

KAS je trenutno u tranziciji, do sada su kuvali u tudjoj pivarici, a trenutno otvaraju svoju. Zbog toga im se desila pauza na trzistu, dok uhodaju opremu i naprave pivo. Passenger je njhova baza, ali ih ima u dosta lokala.

 

Drugo je pitanje da li su se musterije u medjuvremenu presaltale na konkurentska piva, Crow, Dogmu i sl. Moj stav je konkurencija uopste ne postoji u tom segmentu trzista. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...