Jump to content

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

kupio sam to bure od pet litara na popustu. fora je sto mu istice rok trajanja ovih dana, zato je 50% jeftinije. 

 

Sabili burence, dobro je. 

Link to comment

jedini greh burenceta kod vajcn piva je sto se gubi ceremonija sipanja iz flase u onu dugu casu.

Edited by Majo
Link to comment

apostelbräu se proizvodi bukvalno u mom komsiluku, a ja sam za to pivo cuo u srbiji  :lolol:  :isuse:

ok je, moze da se pije, ta pivara (eichbaum) je btw poznata po limunadama  :cry:

 

jedini greh burenceta kod vajcn piva je sto se gubi ceremonija sipanja iz flase u onu dugu casu.

 

pa sipaj iz burenceta u flasu pa u casu (sa limunom)  :fantom:

Edited by Parsons
Link to comment

Meni je Bayreuther Hell dobar; to cak nije ni posebno jeftino pivo.

 

Bice da je do ukus, ja sam se bas razocarao, nekako mi i po boji i po ukusu vuce na staaaari BIP ali razvodnjen.

Link to comment

Koliko je samo Jelen bedan. Bili su sponzori na koncertu Ane Popovic pre neki dan. Za pocetak, otkud im ideja da ponude samo Jelen, a ne jos nesto iz svog asortimana.

 

Dalje, momci za sankom jako neljubazni, kao da su tamo po kazni. Kao slag na tortu, toceno pivo je nestalo u nekom trenutku. Njihovo objasnjenje: 'ionako koncert traje jos nekih pola sata'. Koncert je trajao jos nekih sat i po od tog trenutka.

 

Totalni poslovni promasaj nase najvece pivare.

Link to comment

Koliko je samo Jelen bedan. Bili su sponzori na koncertu Ane Popovic pre neki dan. Za pocetak, otkud im ideja da ponude samo Jelen, a ne jos nesto iz svog asortimana.

 

Dalje, momci za sankom jako neljubazni, kao da su tamo po kazni. Kao slag na tortu, toceno pivo je nestalo u nekom trenutku. Njihovo objasnjenje: 'ionako koncert traje jos nekih pola sata'. Koncert je trajao jos nekih sat i po od tog trenutka.

 

Totalni poslovni promasaj nase najvece pivare.

Realno, krajnjem korisniku ne treba da je bitno ali, verovatno je do agencije koja im radi promociju.Naravno treba jebati Jelen jer su oni krivi i kod izbora ko ce da im radi promociju...

Link to comment

mnogo veci problem jelenu od agencije za promociju je ukus ;)

To naravno, ja ga ne pijem već par gidina. Do tada kad god sam poklekao zažalio posle...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...