Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Probao Kumov i Nikola-Car stautove. Na nivou pokusaja.

Posle nikolinog sam bio srecan sto se nisam otrovao.

Posle sve sperem sa belhavenom

Link to comment

 

Danas Dogma startuje sa svojim pivima u NSu. Od njih zaista imam velika ocekivanja.

odlična im oba, Hoptopus mi je sinoćnji pobednik.

Link to comment

Krenem da guglam za tu dogmu i vidim neke fotke...dal grešim ili su ovo likovi koji drže Miners Pub.

jes, to radi ekipa koja drži miners i uvozi bevog, zmajsku i pelicon. ovo su sada kuvali kod crow pivare, ali sada im se završava baš ozbiljna, velika, profi pivara.

meni su sjajna oba piva koja su išćerali na festivalu!

Link to comment

jes, to radi ekipa koja drži miners i uvozi bevog, zmajsku i pelicon. ovo su sada kuvali kod crow pivare, ali sada im se završava baš ozbiljna, velika, profi pivara.

meni su sjajna oba piva koja su išćerali na festivalu!

 

U prevodu, ekipa zna znanje. Oba piva su im sjajna, doduse slican fazon.

Link to comment

Nesto nacuh da ovi kreteni iz vlade oce malo da nagaze male pivare, neke dodatne akcize na "nestandarne sastojke"...

Link to comment

Nesto nacuh da ovi kreteni iz vlade oce malo da nagaze male pivare, neke dodatne akcize na "nestandarne sastojke"...

 

Od njih me ne bi začudilo da nam uvedu akcize na vazduh, a onda i dodatne akcize na O2 iz istog. 

Link to comment

Postoji priča da Scott Cider domaćih škota ne može u distribuciju zbog Carlsberga i njihovih političkih veza.

Anyhow, Scott Cider ekipa je u nsu otvorila radnju Beeraj gde se mogu pazariti domaća zanatska piva, vina i naravno cider. Koliko čujem, još uvek im nije bogata ponuda al sam siguran da će brzo povećati broj artikala.

Fb page: https://m.facebook.com/beerajrs/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...