Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Miners su djeca

Pivopija je odvratan za sedenje

Video sam na pocetku S. Bana kod parka (ako se dobro secam, trebao bi da proveris pre odlaska) da se otvorila neka pristojnoizgledajuca pivnica

Edited by Ravanelli
Link to comment

Mislim da je to regulisano zakonom, tj da ne mogu lokali da se ugrađuju više od nekog zakonom predviđenog limita. To će možda bolje neki pravnik da ti odgovori ili eventualno neko ko je sam vodio neki posao. 

 

wrong.

 

on kupio za svoje pare, on ga dalje prodaje za koliko 'oće, ako ima ovaca da plate

Link to comment

wrong.

 

on kupio za svoje pare, on ga dalje prodaje za koliko 'oće, ako ima ovaca da plate

Pa i meni to tako izgleda. Sem ako nije dobio neke olakšice na nabavku te robe uslovljene držanjem neke cene, ne vidim kako mogu da ga spreče. On plati pdv i ostale dažbine ka državi i to je to...
Link to comment

Pa i meni to tako izgleda. Sem ako nije dobio neke olakšice na nabavku te robe uslovljene držanjem neke cene, ne vidim kako mogu da ga spreče. On plati pdv i ostale dažbine ka državi i to je to...

 

Pa kafa ga kosta 30 dinara, prodaje po 150. Caj 15 dinara, prodaje po 150. Kabinet ga kosta verovatno 150 dinara, njihova logika je da ga treba prodati po 300. Interes Kabineta je da pokrije sto vise kafica, hotela, restorana, jer su tu najaci i imaju lak prolaz. Realno su mnogo ozbiljnije face u tom miljeu u odnosu na ostale pivare kojima je veci deo plasmana po pabovima sa tocenim pivom. Interes kafica je da prosire ponudu makar ne prodavali ni 10 flasica dnevno. Jednostavno drugacija strategija, a od starta su gledali da se pozicioniraju kao kvalitetno skupo pivo. E sad, u medjuvremenu se konkurencija probudila i musterije mogu da uporede taj kvalitet sa necim drugim.  

Link to comment

Dobro to je njihova taktika moja je da ne uzimam pivo sa tako zverskom cenom...

Mada oni imaju previše "modela" piva za tu taktiku. Ali ok...

 

 

 

....shit has hit the fan...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Ja pio pre desetak dana u Samo Vopi. Njihova aplikacija kaže da je još uvek na točilici i ako tako bude sutra kad završim sa plantažompamukatm  odoh još jedared da se počastim. 510 kinti pola litra i kažu da je bolji nego flašica, nisam pio flašicu pa ne znam. 

Link to comment

ali Rochefort desetka je klasa iznad Gulden Draak-a. Nešto neverovatno  :ziga:. Znači Top 3 piva koja sam ikad pio. Uz Founders Cenntenial IPA i Wild Raven od Thornbridge-a nešto najbolje što sam ikad pio. 

Link to comment

Beer Garden od 10.juna do 7.avgusta na Adi.

 

Kuku lele. Ajd što ću se nalijevati pivom celo leto, nego što ću bankrotirati.

Link to comment

kako sam ja video, u NS će biti Zmajsko i Bevog...ne bih ja ništa dalje tražio od toga.....da sam tamo kojim slučajem. 

Link to comment

kako sam ja video, u NS će biti Zmajsko i Bevog...ne bih ja ništa dalje tražio od toga.....da sam tamo kojim slučajem. 

 

Zmajsko i Bevog su uvek dobrodosli, ali su vec dovoljno dokazani. Voleo bih da vidim i srpsku pivaricu na tom nivou. Zapravo na nivou Zmajske, posto je Bevog van konkurencije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...