Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Upravo to sto je zumirano. Bivsi restoran Pogodjena patka koji se sto godina prodavao i od skoro je dragstor na Gradini

 

Slikacu ovih dana ponudu kad budem prolazio.

 

edit: nisam ni znao da je patka imala ovako lepu bastu pozadi

 

402330_270851256311593_1332969034_n.jpg?

 

https://www.facebook.com/Restoran-Pogodjena-Patka-258932157503503/?fref=photo

 

verovatno je i ovi koriste.

 

edit 2: stigli i ovi na fb

 

https://www.facebook.com/dragstornagradini/

Edited by katamaran
Link to comment

probao KAŠ APA, meni to bolje od kabineta. ne zajebavam se, nema 5 aroma koje me dekoncentrišu. verovatno će stručnjaci da kažu da je sranje ali koga briga...

Link to comment

probao KAŠ APA, meni to bolje od kabineta. ne zajebavam se, nema 5 aroma koje me dekoncentrišu. verovatno će stručnjaci da kažu da je sranje ali koga briga.

 

Cak i kod najgoreg piva moze da se prepozna 5 aroma. E sad, to mogu biti i nezeljene arome. Svaki sastojak piva (voda, zitarice, hmelj, kvasac, dodaci) ostavlja neki karakter, odnosno arome. Lakse je prepoznati ih ako znas sta da trazis. 

 

KAS je veoma dobro pivo, sa varijacijama od ture do ture. Moj opsti utisak je da se ljudima vise dopada KAS od Kabineta.

 

Dragstor na Kopitarevoj navodno sluzi i domace pivo, valjalo bi proveriti.

Link to comment

Cak i kod najgoreg piva moze da se prepozna 5 aroma. E sad, to mogu biti i nezeljene arome. Svaki sastojak piva (voda, zitarice, hmelj, kvasac, dodaci) ostavlja neki karakter, odnosno arome. Lakse je prepoznati ih ako znas sta da trazis.

 

KAS je veoma dobro pivo, sa varijacijama od ture do ture. Moj opsti utisak je da se ljudima vise dopada KAS od Kabineta.

 

Dragstor na Kopitarevoj navodno sluzi i domace pivo, valjalo bi proveriti.

E ajd jel neko ima informaciju oko plasmana Kabinet piva po kafićima?

Cene piva im se razlikuju baš i ugradnja je u nekim kafićima baš zverska...

Link to comment

Tačno znam kako sam na njihovom sajtu pre nekih godinu i po mogao da nađem spisak lokala gde se mogu naći kabinet piva ( ako je to to što te zanima ) . Tako sam npr. otkrio Beerland na B.Brdu. Međutim, toga sad na njihovom sajtu nema. 

Link to comment

Tačno znam kako sam na njihovom sajtu pre nekih godinu i po mogao da nađem spisak lokala gde se mogu naći kabinet piva ( ako je to to što te zanima ) . Tako sam npr. otkrio Beerland na B.Brdu. Međutim, toga sad na njihovom sajtu nema. 

 

Pazi i to me zanima, bilo je na FB.

Ali zanima me da li imaju bilo kakvu kontrolu nad cenama koje formiraju kafici?Realno ako deru kozu sa ledja to ljude odbija od marke...

Link to comment

Mislim da je to regulisano zakonom, tj da ne mogu lokali da se ugrađuju više od nekog zakonom predviđenog limita. To će možda bolje neki pravnik da ti odgovori ili eventualno neko ko je sam vodio neki posao. 

Link to comment

E ajd jel neko ima informaciju oko plasmana Kabinet piva po kafićima?

Cene piva im se razlikuju baš i ugradnja je u nekim kafićima baš zverska...

ja im prijavio ranije da u rahmetli supermarketu deru sa cenama, zgrozili se i odmah isli da izvrse uvidjaj. ne znam da li su kasnije spustili cene
Link to comment

Ma da secam se da je neko od ovih velikih sodadzija imao izraz "preporucena cena"...

Mislim, ne ka formira kako ko hoce njegovo je pravo...

Link to comment

Sta ima od ovih novih mesta u kojima je siri izbor piva na tocenje i ovih domacih krafova u gradu a da nije Samo pivo i Berliner? I ako moze da nije klinacka ekipa...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...