Jump to content

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Danas u Maxiju naleteo na Leffe..Odlucio se za Leffe Brune, hmmm prijalo mi vrlo, podsetilo na dane u Belgiji i spijanju trapista u pauzama izmedju tekmi reprezantacije...

Link to comment
Danas u Maxiju naleteo na Leffe..Odlucio se za Leffe Brune, hmmm prijalo mi vrlo, podsetilo na dane u Belgiji i spijanju trapista u pauzama izmedju tekmi reprezantacije...
apropo belgije, danas sa drugarima u briselu isprobao neke belgijske klasike:duvel - odlican- kao da pijem pivo pomesano sa rakijom. to nemamo u nemackoj, al' mozemo da miksujemo :D belo belgijsko - dobro - kao pivo sa limunadom, kao alster ili radler, za pijuckanjegardevil -odlican, ima vintage aromu dobrog paba u sebi :D neko kome sam zaboravo ime- dobro Edited by Billy Parsons
Link to comment
1 od najgorih piva svih vremena
Word! Nisam upucen da li kod nas ima tochena Stella, ali ako je makar blizu ovoj iz juzhnih krajeva, onda je to najveci jechmeni krsh koji sam probao... :yucky:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Duvel... Kolko košta to zadovoljstvo, moram da probam...Skopsko, užas i košmar.Probao sam BIP i gorak je jako, ali može da se pije nekako. Pils plus, čije li je to, ne mogu da pijem.Tuborg lemon, kao sokić jako pitko. Desperados, zanimljivo.

Link to comment
Jel isao skoro ko u Djusinu i da li ima jos u onom diskontu Duvela po doskont cenama?
Nema vise, nestalo. Bilo citavih 50 din.Ipak ima. :) Edited by Bane_V
Link to comment
Pils plus, čije li je to, ne mogu da pijem.
Moguće, nisam probao iz flaše, iz konzerve je skroz OK pivo. Eto, ni na maheem-u nema reakcija:
probah pils plus toceni pre par sati i ne smrdi mi iz usta :lol:
Link to comment

Pa nije prioritet, ali Fairy je bang for the buck u odnosu na Tuborg Milun. Uostalom, ostavim višak pene sa strane i onda je kasnije koristim za veganske šnenokle, pranje ćele, specijalne efekte... štagod.

Link to comment
Duvel... Kolko košta to zadovoljstvo, moram da probam...Skopsko, užas i košmar.Probao sam BIP i gorak je jako, ali može da se pije nekako. Pils plus, čije li je to, ne mogu da pijem.Tuborg lemon, kao sokić jako pitko. Desperados, zanimljivo.
ti si izgleda jedan u milionapsolutno svi za koje znam, a da su se izjasnili po pitanju tih piva, gotive skopsko, misle da je pils plus sasvim OK i da je tuborg lemon katastrofalna pisacka. to mislim i ja, osim za pils plus koje nisam probao.
Link to comment
Nema vise, nestalo. Bilo citavih 50 din.
70 din
Svaki put kad ovo procitam zaustim da pitam: na koju foru neko u BG prodaje Duvel za te pare? Jel nesto rok trajanja opasno pred isticanjem ili sta? Pitam, jer u Belgiji nema trika da ga pazaris za manje od 1e u radnji, obicno je i vise od toga.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...