Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

qWjtqQM.jpg?2

 

tron pivo, pravi ga moj kolega, sve je uvozno osim vode... dobar je ovaj stout, nije suviše opor i gorak, kako tamno pivo ume da bude;

bolji je, recimo, od krudera i brenta, zaista se lakše pije

Link to comment

qWjtqQM.jpg?2

 

tron pivo, pravi ga moj kolega, sve je uvozno osim vode... dobar je ovaj stout, nije suviše opor i gorak, kako tamno pivo ume da bude;

bolji je, recimo, od krudera i brenta, zaista se lakše pije

 

 

Nema kineske klope ni koka kole? :( Vidi se da nisi ti slikao

Edited by *edited by mod
Link to comment

uf, bre, stefanoviću, šta to radiš?

 

e7xdslq.jpg?1

 

 

ovaj skiper ima snažan ukus zove, 6.3% alkohola, i prilično je gorak, od ovoga se čoveku prispava instantly;

 

ipak je ovo indian pejl ejl

Link to comment
  • 2 weeks later...

Stuko malopre u Samo  Vopi jedan "Saint Petersburg" od Thornbridge ( definitivno najbolja craft pivara čije proizvode imaju u ponudi )...pravi onaj muški, sočni, bogati, masni, jaki Stout. Odličan što se mene tiče. 

Link to comment

Apsolutno...nakon što sam oprobao Wild Raven za mene je Black IPA stil broj jedan. 

 

Šta znam.... Imaš Moor-ov Illusion, imaš Libertine od Brewdog-a i imaš ovo slovenačko/austrijsko čudovište  Bevog-ov Rudeen, ( govorim o ovima koje uz malo truda mogu da se nađu na srpskom tržištu )  ne mogu da se setim još nečeg. Čini mi se da sam jednom u Samo Vopi pio nešto Tempest-ovo što potpada pod Black IPA ( bila je specifična situacija pa nisam stoposto siguran :D ). 

Link to comment

Popio sinoć jedan La Trappe Quadrupel. Stvarno je pivo za specijalne prilike. Iako mnogo više volim  ostrvske stilove,  La Trappe u Quadrupel varijanti je božanstven.  

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Popio sinoć jedan La Trappe Quadrupel. Stvarno je pivo za specijalne prilike. Iako mnogo više volim ostrvske stilove, La Trappe u Quadrupel varijanti je božanstven.

Odneo sam jednom prijatelju na poklon. Nikad pre nije probao...

Zaplakao je od sreće i hteo da me usvoji ;-)

Link to comment

Probao sam sinoć domaće craft pivo pod nazivom Salto.

 

:isuse:  :ph34r:

 

Meni su sva domaća craft piva nekako nezavršena i overpriced.

 

Kum, Mačak, Kaš i naravno Kabinet 250 do 320 za pola litre je krađa galaktičkih razmera ako za taj keš imamo Hoegaaren, Paulaner ili neki drugi sličan proizvod.

 

Ima neki Kors polažem neke nade u njega i nadam se da će da bude dobar.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...