Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

jebote, ovo ko da otvoris mesaru i nazoves je "salmonela"

 

To je iz cuvene belgijske pivnice sa tipa ne znam koliko hiljada vrsti piva na lageru u svakom trenutku. Ime je dobilo po toj pivnici cak je navodno i neke nagrade podobijalo. Ko je bio u Briselu nema sanse da bar nije prosao pored. 

Link to comment

Kakva su vasa iskustva sa mini buradima od 5L?

Prvi put u zivotu sam kupio (neki dunkel wit, mrzi me da ustajem da vidim koje je) i malo je reci da sam odusevljen, to je toceno pivo kod kuce.

U Maksiju popust, hiljadarku kosta.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Kakva su vasa iskustva sa mini buradima od 5L?

Prvi put u zivotu sam kupio (neki dunkel wit, mrzi me da ustajem da vidim koje je) i malo je reci da sam odusevljen, to je toceno pivo kod kuce.

U Maksiju popust, hiljadarku kosta.

Odlična iskustva, često se kupi, pogotovo sada sa ovim novim sistemom za točenje
Link to comment

salmonela ili ne, pivo suta dupe koliko je dobro. 

vrlo je jako ali bez dodatka secera kao recimo iritantni Gulden Draak.

 

Mislim da ima još jedan Delirijum pored tremensa kod nas na tržištu ali ne mogu da se setim kako se zove. Cool pivo.

 

Glede crnog zaječarskog - hm, wifert, onaj pravi, je ima pored crne, jako kratko, i belu liniju, i bilo jako lepo pšenično pivo sa istaknutim citrusnim notam, u 0,33 flaši, nadam se da je to sledeći korak.

Link to comment

Hej pivopije, treba mi stručna pomoć:

da li ima kod nas u prodaji neko pivce sa onim pokretnim čepom što ima kao neku metalnu šnalu na preklop?

Ne zanima me samo pivo, treba mi ta flaša sa pomenutim sistemom zatvaranja.

I kad pitam "da li ima kod nas", mislim na neke  poznate markete kojih ima svuda

(jer mi ne pada na pamet da zbog dve flašice šipčim preko zemlje Srbije).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...