Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ajooooj deirium tremens, pivo za specijalne namene, klasična belgijska travuljarica sa osam i po posto alkohola, ah nije mi dobro od ovog otrova

 

 

mdO8iRZ.jpg?1

Link to comment

da li postoji mala zanatska pivara koja radi vajcene?  ako ne kod nas, bar neki primer od preko...

 

radi li se to uopšte, ili samo IPA i sateliti?

 

znam da San Servolo iz Istre radi odličan  lager i porter i koristi delikatni hmelj, ne one divljačke američke, ali nemaju vajcene

Link to comment

da li postoji mala zanatska pivara koja radi vajcene?  ako ne kod nas, bar neki primer od preko...

 

radi li se to uopšte, ili samo IPA i sateliti?

 

znam da San Servolo iz Istre radi odličan  lager i porter i koristi delikatni hmelj, ne one divljačke američke, ali nemaju vajcene

imaš malih pivara da prave vajcene, samo što niko u srbiji i eksju nije napravio ništa zaista vredno pažnje.

jebga, svako ko ovde napravi kraft pivaru ili puca na modjerne prehmeljene pejl ejlove ili na smaračka nemačka piva. niko ni da makne od 7-8 zicer stilova.

Link to comment

Da nije te eksplozije, ne bi ove godine imali mainstream pivare koje na flase stavljaju oznaku "Sadrzi jecmeni slad". Razmazio se narod hvala bogu, ne zeli vise da pije kukuruzna piva. 

Link to comment

Eksplozija traje poslednjih godinu dana. Zašto ne bi na dobro?

Đa zato što mi izgleda da je to varijanta "uzmi pare i beži". A to uboja tržište na duži rok...

Sećate se kad je kabinet imao ono povlačenje cele serije... A oni su ipak neki nivo...

Link to comment

imaš malih pivara da prave vajcene, samo što niko u srbiji i eksju nije napravio ništa zaista vredno pažnje.

jebga, svako ko ovde napravi kraft pivaru ili puca na modjerne prehmeljene pejl ejlove ili na smaračka nemačka piva. niko ni da makne od 7-8 zicer stilova.

 

tako sam i predpostavio.

thnx

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...