Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

ne bih pila jelen ni da je džabe.

najgore pivo.

 

juče uzela neko poljsko, muller, baš je fino pitko, ko voda

 

Jelen godinama varira od solidnog (retko) do uzasnog (najcesce).

 

Ovaj Muller sam jednom uzeo gutljaj od keve i nisam mogao vise, ali nekom je verovatno ta slicnost sa vodom ok. U pustinji recimo.

 

Kad smo kod lagera na trzistu, veoma pozitivno me je iznenadilo 'Dobro pivo', austrijsko pivo radjeno za DIS, konzerva 50 dinara. Iskreno mi je lepse od Paulaner svetlog. Preporuka.

Link to comment

Dopada mi se ovaj Franciscan Well. Nije slatko, osvežava, može i u ovim vrućim danima. Jedino mu je cena malo jača.

 

Bolji mi je od Dooma Bara mada mi je Doom gotivan. Jel imate preporue za nešto slično? 

 

Sa druge strane, velike sam nade polagao u White Shield li nakon dve šanse nisam nimalo oduševljen. Nije baš value for money.

 

Loša vest je da sam načuo potvrdu da je White Shield zamena za Doom koji se lagano rasprodaje. 

Edited by McCabe
Link to comment

Je li grimbergen blanche ista vrsta kao hoegarden?

 

tj je li blanche isto što i wit?

 

Isto je. Blanche koriste valonci/francuzi a Wit flamanci/holandjani. Od te vrste kod nas prisutni Blanche de Namur (ponajbolji), Hoegaarde, Blue Moon i Grimbergen blanche.

 

Za ove britance ne znam sta da ti kazem. Meni je St Austell Proper Job dobar kompromis izmedju klasicnog britanca i IPA. Ko sta voli... Bice u septembru ponovo onaj British weekend festival pa ce biti i novih piva da se proba. 

Link to comment

11889563_1665372527009925_41459135479840

 

 

"Made with 6 different Malts, we have tried to capture the spirit of Belgrade in a beer with hints of coffee, chocolate and caramel."

Link to comment

 

 

Kad smo kod lagera na trzistu, veoma pozitivno me je iznenadilo 'Dobro pivo', austrijsko pivo radjeno za DIS, konzerva 50 dinara. Iskreno mi je lepse od Paulaner svetlog. Preporuka.

+1

nije los pivcek

Link to comment
  • 3 weeks later...

Probao Tron, novo domace craft beer, ako lik iz Gunners Pub nije lagao, oni su dobili prvo bure u citavom Beogradu. Djeluje mi dosta dobro, moguce i najbolje domace [mada nisam probao sve Kabinete].

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...