Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Kakav je to nacin dodjes a ne javis se :mad:

To je zato sto je svaka moja poseta Srbiji isplanirana kao da sam komandos na zadatku, sve isplaniranio do detalja, raspored, satnica, sinhronizovani satovi...

 

Da se vratimo na temu, koga put nanese u Toronto, obavezno da overi Indie Ale House, fantasticna piva imaju, Broken Hipster (Belgian Wit) je najbolji.

 

d7cf39fd9279b86c41168e9da8a671af.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Jel normalno da na deklaraciji onog nekog grimberger pive, valjda sam pogodio kako se zove, ima glukozni sirup?

 

Normalno je, u Abbey style (Leffe, Grimbergen, mnogi drugi Belgijanci) po receptu ide dodatak secera. 

Link to comment

Pa stvarno ga vise nigde osim u Jagodini i nema.  Poneo nekoliko limenki nazad u Beograd.  Hteo 2-3 da prenesem i preko okeana, kad sam jutros na aerodromu kod mene video u kakvom mi je stanju stigao checked luggage, dobro je sto nisam. :isuse:

 

Ima u jednom dragstoru kod pijace na Bežaniji. To jest bilo je prošle godine. Proveriću čim uzmognem.

Link to comment

Pa stvarno ga vise nigde osim u Jagodini i nema.  Poneo nekoliko limenki nazad u Beograd.  Hteo 2-3 da prenesem i preko okeana, kad sam jutros na aerodromu kod mene video u kakvom mi je stanju stigao checked luggage, dobro je sto nisam. :isuse:

Ima na par mesta u Beogradu, u podrumu pica blizu mene (odmah kod "Veselog Nasredina" :isuse: ) ima dede u flasama. Ako neko bude hteo da uzima, provericu ima li jos uvek, bilo je pre mesec dana.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Ima na par mesta u Beogradu, u podrumu pica blizu mene (odmah kod "Veselog Nasredina" :isuse: ) ima dede u flasama. Ako neko bude hteo da uzima, provericu ima li jos uvek, bilo je pre mesec dana.

 

Taman malo calabrcnes i uzmes pivo usput :D

Link to comment

Kumov English Pale Ale sasvim dobro legao večeras na Beer Gardenu. Idealnih 4% za letnje vreme. 

 

Možda bi bilo bolje da su ga ohladili još par stepeni. Razumem da za ales važe drugačija pravila od lagera i pilsnera, te da sam možda nepovratno loše izbaždaren, ali na ovoj vrućinčini sam ipak rad da pijem nešto malo prohlađenije. 

 

Nije mi smetalo da popijem tri komada  :fantom:

Link to comment

Kumov English Pale Ale sasvim dobro legao večeras na Beer Gardenu. Idealnih 4% za letnje vreme. 

 

Možda bi bilo bolje da su ga ohladili još par stepeni. Razumem da za ales važe drugačija pravila od lagera i pilsnera, te da sam možda nepovratno loše izbaždaren, ali na ovoj vrućinčini sam ipak rad da pijem nešto malo prohlađenije. 

 

Nije mi smetalo da popijem tri komada  :fantom:

 

Nisi ti lose izbazdaren, nego tocilica ne moze da im postigne optimalnu temperaturu. Propust organizatora. Fakat im je toplo pivo.

 

Moja tocilica hladi na 8 stepeni po ovoj vrucini, sto se i za Plzensko pokazalo kao sasvim dovoljno. 

Link to comment

Pivo je ispalo prva liga, kačim slike kad se vratim u Beograd.

 

Slika govori vise od hiljadu reci, ali i dalje vecina nece kapirati koliko je domace pivo zapravo dobro. 

 

Samo nemoj da ga prospes u Dunav.

Link to comment

Nisi ti lose izbazdaren, nego tocilica ne moze da im postigne optimalnu temperaturu. Propust organizatora. Fakat im je toplo pivo.

 

Moja tocilica hladi na 8 stepeni po ovoj vrucini, sto se i za Plzensko pokazalo kao sasvim dovoljno. 

:thumbsup:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...