Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

pretpostavljam da ti i Zaječar spada u te tačkice, ali njega imaš na Gusaru  (pri tome, košta oko 200 rsd jer je Gusar je sigurno najveće dranje na savi, ali mogu deca da trčkaraju, tako da je najbolji i jedini izbor :) )

Link to comment

vidiš kako me znaju ljudi ovde i da mi je default Sava austrougarska a ne osmanlijska :nobles:

 

 

Lezi, može zaječar... imal još šta?

 

od kad idem sa bebom/klinkom na druga mesta ne zalazim :(. Pre podne na Gusaru nes, popodne Zaječarsko i trčanje po stepenicama ili za trotinetom

Pretpostavljam da  po Kruzovima, Kotama 70, Korzoima ima nešto od tih fensi piva, ali ne bih znao

Link to comment

zar je moguce da ovde postoji neko ko nije bio na brodicu?

samo ja od celog foruma idem tamo jer nikad ni jednog drugog forumaša tamo nisam videla

Link to comment

od kad idem sa bebom/klinkom na druga mesta ne zalazim :(. Pre podne na Gusaru nes, popodne Zaječarsko i trčanje po stepenicama ili za trotinetom

Pretpostavljam da  po Kruzovima, Kotama 70, Korzoima ima nešto od tih fensi piva, ali ne bih znao

 

fala za info, u svakom slučaju je sasvim kako treba, jebeš ovo ostalo...

Link to comment

samo ja od celog foruma idem tamo jer nikad ni jednog drugog forumaša tamo nisam videla

 

 

hehe ma jedino - poslednji put kad sam bio tamo video sam kilijanu i ljaskona a pored ovog drugog je bilo neko sumljivo™ drustvance gde je sigurno bilo jos furunasa, takodje assuck ranije

Edited by yolo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...