Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Recimo da mi je Pećko 1998 bilo skroz bolje od sve ostale domaće ponude. Govorim dakle o Apatinu, Beogradu, Čelarevu, Pančevu, Nišu, Jagodini, Zrenjaninu, Bečeju, Valjevu i Vršcu. Mislim da sam pomenuo sve koji su tada proizvodili pivo. U odnosu na sve to, Peć je bio korak ispred.Godište 1982.

Edited by pacey defender
Link to comment

Pils plus uopšte nije loše pivo. Obratio sam na to pivo pažnju kad je ove godine dobilo prvu nagradu na Novosadskom sajmu i mnogo radije ga pijem od od Jelena, Lavova i sličnih govana.

Edited by Anonymous
Link to comment

Na birfestu juče pio sam Skopsko, Paulaner, Hajniken i Amstel. Paulaner razbija, skopsko je smeće, Amstel je MB. Hajneken se puni u Mađarskoj, nepitko je, teško ide. Pivo od borovnice, čega li je čudno. Jelen je mama što se tiče tih pilsnera kako se već to zove. Na birfestu nema dečurlije kao ranije, pijanih je jako manje, sve matora ekipa pivopija. Ozvučenje dobro, lokacija dobra, atmosfera nepostojeća, muzika očajna, različitih vrsta i brendova piva sve manje. Pojedini seoski vašari su pojam za ovu manifestaciju.

Link to comment

I ja sam pre neki dan pio Pils Plus, sasvim OK pivo.A od Peckog sam doziveo jedan od top 10 masakara u zivotu, doduse, mozda zbog toga sto je bilo mlako. Mislim da je to i jedini put da sam ga pio.

Link to comment

Nesnosna guzva, skupoca, barice urina, dno dna, recite ne Beer Festu. Rekao sam jos prosle godine da cu izbegavati koliko mogu, ali ove godine sam definitivno resio. Never more. Zlo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...