Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

zna li neko šta je to kabinet baš tako zajebao kada su morali da povuku sva piva koja su do sada proizveli?

? Šta povukli sve?
Link to comment

flaširana su sad povukli gotovo sva iz prodaje (čak i mikkeller i visibaba linije), mislim da su samo pale ale ostavili i valda točena.

ja u vino i tako to kupio visibabe početkom nedelje, juče već nema ništa. baš me zanima šta su tako ozbiljno mogli zeznuti.

 

edit: inače, pitao sam i u radnji i gazde par lokala i nemaju pojma, samo su sve morali da vrate.

Edited by scab
Link to comment

mislim da se u petak dogodilo to strateško povlačenje.

vidim sad da je u njihovom online shopu sve navodno sold out sem tog citra pale ale piva i visibabe.

Link to comment

zna li neko šta je to kabinet baš tako zajebao kada su morali da povuku sva piva koja su do sada proizveli?

 

Nisam cuo za slucaj, ali nije da sam preterano iznenadjen. Zecken rece pre neki dan kako je Kum (decko koji je radio Landrace) usrao motku.

 

Zamalo da me povuce za jezik i da se nadovezem u vezi sa Kabinetom.

 

Poslednja dva puta mi je bilo bas lose od tocene supernove. 

 

Flasice nit kupujem nit pijem zbog uzem krugu javnosti poznatom problemu u sistemu za tocenje. Oksidacija ili sta, sva piva su 'izlapela'.  

 

Neko iz drustva je uzeo novi Bastardo i pita se sta nije u redu sa pivom. Osecao se jak miris plina koji je cak svaki drugi ukus maskirao.

 

Retko vise i proveravam, ali i dalje ne mogu da sastave dva dobra piva zaredom. Ona melisa mi se recimo dopala. 

 

Kabinet su zanatske etikete, ne i zanatsko pivo. Njihovi kuvari nisu prosli ovaj zanat, nego se uce na pivari od milion evra. Genijalno.

 

Njima treba procesni inzenjer koji ce da upegla opremu (verovatno trosak od oko 50 hiljada evra) i odlican brewmaster (plata recimo 3000 mesecno).

 

Nadam se da izaci na pravi put, ipak su prvi u Srbiji i mesto u pivarskoj istoriji Srbije im je zagarantovano. 

 

Na primer Brewdog se odmah pojavio sa Punkom, nisu par godina pokusavali kojesta.

Link to comment

za početak, ovi iz kabineta bi u pauzi retvitovanja fajgelja mogli da se oglase i kažu šta nije bilo u redu sa pivom, tj. da li je sigurno da pijem ona koja mi stoje u frižideru...

Link to comment

toceni vajfert uopste nije tako los kao sto ste ga pljuvali. meni je to sto ima malo "jaci" ukus super leglo na jacu da ne kazem masniju hranu uz koju sam ga pio. sad nisam siguran da bih ga uzimao pre (opravljenog) zajecarca ako treba da ga pijem solo.

Link to comment

toceni vajfert uopste nije tako los kao sto ste ga pljuvali. meni je to sto ima malo "jaci" ukus super leglo na jacu da ne kazem masniju hranu uz koju sam ga pio. sad nisam siguran da bih ga uzimao pre (opravljenog) zajecarca ako treba da ga pijem solo.

Gde si ga pio? Ja gde god da sednem, bas taj dan nemaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...