Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

ma vidim ali mislim da ni posle termičke obrade nije jestivo.

 

ja sam inače uveo sebi mere štednje i držim se vajferta dok ga ne useru.

Link to comment

U nekoliko navrata probao ovaj novi Weifert/Vajfert. Ne dopada mi se, ima šmek na zagoreli slad. Pretpostavljam da su mamurluci od ovog piva ubitačni. Neću ga više trošiti.     

 

Takođe, probao Stellu Artrois u limenci od 0,5l, u sklopu ove aktuelene akcije po Ideinim radnjama. Cena je vrlo popularna - oko 89 dinara. Dopada mi se SA, donosi nešto izraženiji ukus, ali on me podseća na neki kao autentični ukus piva. Tako da verujem da ćemo se Stela i ja dosta družiti ovog leta. 

Link to comment

Ne prija mi novi Vajfert pre svega zato što ima 5%. Došlo leto, pa mi odgovara manji %.

 

A vala me je bolela glava od tri Vajferta, da se nadovežem na ovo što je Vilou napisao.

Link to comment

Jbg.

 

Želim da i ja iskažem poštovanje prema original Hoegaarden čaši. Moooooć i težina. Nijedna druga čaša na svetu nije tako deeply satisfying.

Nažalost okolnosti nisu bile takve da sam mogao da dekram (drug mi je pravio event u kafani pa da ga ne brukam).

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Casa podseca na one iz mladosti,zvale se duralex made in France,uslovno nesalomive,samo sto je ova grande.Meni nije lepa,nije ni ergonomska,samo za kafansku sorku dobra

Link to comment

Jbg.

 

Želim da i ja iskažem poštovanje prema original Hoegaarden čaši. Moooooć i težina. Nijedna druga čaša na svetu nije tako deeply satisfying.

Nažalost okolnosti nisu bile takve da sam mogao da dekram (drug mi je pravio event u kafani pa da ga ne brukam).

 

sta godine naprave od coveka :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...