Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

I posle prodavao pricu o izuzetnosti, a obicnosti.

meraklije znaju da je najsladji gutljaj onaj posle zurkke, kad nategnes flasu sa malo piva na dnou u koju su svi bacali pikavce.

 

nece vam konoser odgovoriti posto je sad postao strucnjak za basket, eno ga izbacuje rafale postova o repstaciji

ako cemo po broju postova, ti si otprilike duplo veci strucnjak od mene. sto prvenstveno dolazi iz cinjenice da imas kasu umesto mozga, te napadas ono sta si juce zastupao. i onda ti je za sve potrebno duplo vise vremena i postova.

Link to comment

u DISu do kraja maja neka 'svet piva' akcija sa 50 piva na sniženju. ima dobrih stvari za ispod 100 dinara - kozel, paulaner, hoegaarden, sanwald, leffe...

a vidim da je i grimbergen pao na 77 dinara u metrou i 88 u tempo-maxijima. 

Link to comment

I u Roda-Ideama ima akcija sa velikim sniženjima piva od danas

Mora da su procenili da ovo vreme nije za rostilj i da ce da padne prodaja piva koja s reklamiraju da su do jaja za rostilj...A mozda su se i precenili oko kupovne moci naroda...

Link to comment

a i treba rasprodati zalihe piva iz magacina jer pivo iako je rodjak viskija ipak ima ograniceni rok trajanja za razliku od viskija. eto, ja sada kupujem u svom maxiju crni badvajzer u limenkama za 70 i nesto dindzi po limenci, em mi se svidja to pivo em mi se svidja ta cena

Link to comment

mislim da od svih piva u ponudi na nasem trzistu hoegaarden ima najvecu razliku u ukusu izmedju tocenog i pakovanog, svejedno limenka ili flasica

Link to comment

mislim da od svih piva u ponudi na nasem trzistu hoegaarden ima najvecu razliku u ukusu izmedju tocenog i pakovanog, svejedno limenka ili flasica

 

Inace narucio za vikend toceni hogarden u kafani i doneli mi u impresivnoj brendiranoj casi.Prava romboidna vaza!Moram je naci negde!Ako neko cuje da negde ima akcija da se dobijaju te case neka javi!

Link to comment

Inace narucio za vikend toceni hogarden u kafani i doneli mi u impresivnoj brendiranoj casi.Prava romboidna vaza!Moram je naci negde!Ako neko cuje da negde ima akcija da se dobijaju te case neka javi!

 

ta vaza mora da se ukrade, nema druge. u njoj samoj ima samo po kile :sleep:

Link to comment

Ja sam resio da molim kelnera...

za tu vazu mi se žalio gazda da mu redovno 'nestaju' u kafani. meni isto jako dobra, ali mi nešto skupo da dajem 1200 za maznutu stvar...

 

edit: inače, imam snažnu želju da maknem ovu gulden draak čašu ako ne dobijem na lepe reči...

noyfqr.jpg

Edited by scab
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...