Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Mislim da je ovo čak i izvorna etiketa iz osamdeseth. Hoću reći, ne deluje mi kao da je neko svesno hteo da napravi socijalistički retro. 

Link to comment

Hm. 

 

Pazi moguće je i da se menjalo tokom 70ih i 80ih ali može biti i da grešim. 

 

Aj baš ću da se raspitam. Ako je neko danas radio to je dosta hrabar potez od strane uprave Zaječarca. 

Link to comment

Cika Vaso, lepota je u oku posmatraca :)

Nije ona nova nego drugacija, mene cak asocira na neko vreme i pre '86 ili koje vec, kada je, ako stariji ne lazu, pivo imalo ukus piva.

Zajecar radi dobar posao. Imaju vrlo dobro pivo i ne zagadjuju besmislenim reklamama u poslednje vreme.

ma sve kul, ja imam otpor prema promenama kakve god da su :)

Link to comment

Mislim da je ovo čak i izvorna etiketa iz osamdeseth. Hoću reći, ne deluje mi kao da je neko svesno hteo da napravi socijalistički retro. 

Bas se na taj retro izgled islo, etiketa je u principu redizajn stare etikete. Kapiram da je istrazivanje pokazalo veliku zal za mladost i staaarom pivarskom industrijom.

Link to comment

evo jednog bez egzoticnog imena i umetnicke nalepnice:

 

WeihenstephanerPilsner.jpg

 

samo za neosvescene seljake.

ja ne pijem piva čija imena ne mogu da izgovorim  -_-

Link to comment

Mislim da je ovo čak i izvorna etiketa iz osamdeseth. Hoću reći, ne deluje mi kao da je neko svesno hteo da napravi socijalistički retro. 

Valjda je to i cilj.

 

Ove godine se slavi 120 godina postojanja pivare, a s obzirom da im Coca Cola radi marketing, nije nemoguce da rade isto sto su radili sa flasicama kokiske onomad.

Link to comment

ja ne pijem piva čija imena ne mogu da izgovorim  -_-

nije to neki problem. ja uzmem u kafani pa masem rukama i pravim grimase i u nekom momentu mi daju bas ovo pivo.

Link to comment

ja ih zamolim da ih nabrajaju i kad prepoznam ono koje mi se pije mahnito uperim prstom u konobara i baš glasno kažem - E TO!

 

 

sramota me da pogrešno ne izgovorim neko ime kad se već fensiram da poznajem piva :fantom:

Link to comment

kad god sam u holandiji čuo nekoga da naručuje hoegaarden instiktivno sam kretao da izvedem hajmlihov zahvat. één hujghgharghden!

 

ako neko kuva pivo i voli wila wheatona i njegove geekovske youtube emisije, sada je počeo da izbacuje "brewing with wil wheaton". ima super saveta, mislim da će biti zanimljivo/korisno početnicima al i iskusnim kućnim pivarima...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...