Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

nije punk ipa flying brew dog pale indian ale sa kvascem uvezenim iz novog zelanda i 65 ukusa, dakle nije za gej snobove, vec je najbolje pivo na svetu:

d8ba7f41cf2f5de0e39683dfcd0f0fbc_5.jpg

 

i kosta 60 centi po 0,5l flasi.

Uvezi u Srbiju i obogati se.

Link to comment

I dalje tvoji postovi odišu čistom poezijom!!! Slava pesniku!!!

moj te baci ka resniku.

 

Uvezi u Srbiju i obogati se.

pa niste vi bogalji za to. vama treba isti buckuris sipati u razlicita pakovanja, od plastike do stakla uvijenog u reciklirani papir pri vrhu zavezan raw material konopcem. vazno vam je samo da mislite da ste pametniji od onih sto piju drugu ambalazu i da se nesto kurcite.

Link to comment

Pa pivo je vazda bilo piće za centralno evropsku siročad, zato i jeste Foster's naprosto najbolje...

 

edit: Naravno da se šalim...

Edited by Ajant23
Link to comment

bezajebavanja, ovo sto je mirelam okacio i mene je pocelo da navlaci na kolholizam, a uopste nisam pivopija.

savrseno jednostavan savrsen ukus.

Link to comment

Pa BIP se regularno prodaje, šta, sad je i on postao nekakva egzotika? Uopšte nije tragičan, u odnosu na Lava i Jelena je izmislio pivo. 60 dindži konzerva kod mene u kraju.

Link to comment

Ciucas_KV_2013.jpg

 

 

 

 

Jednom cu da naidjem i na lose pivo iz Rumunije..ali ne veceras. Ovo je valjda njihova varijanta jelena.

Upravo me sasvim kvarno izaziva..kao "Ajde picko, da vidim koliko mozes da popijes".  A ja se ne dam nadjebati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...