Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

speaking of lager, pivopija danas na točilicu stavio odličan mikellerov american dream

 

edit: heh, sad video weifert reklamu. ako ništa, a ono zbog sonicsa mi je ovo upravo postalo default pivo ovog leta... zbog toga i zbog prvog komentara lika koji je popizdeo što u reklami nema fudbala i ekipe u kafani.

Edited by scab
Link to comment

overio Blue Moon, ne znam što bi ga neko kupovao ako na polici pored stoji Hoegaarden po istoj ceni.

 

Vajfert je kuuuuul, al što reče Cure verovatno će ga uskoro početi točiti sa glavne pipe

nisam zainteresovan za te blu munove, što će se videti iz priloženog

Link to comment

na osnovu čula ukusa rekao bih da su samo promenili pakovanje uz slogan stari dobri jelen ili neku sličnu budalaštinu.

 

apatin je po rečima kafedžija u priličnome kurcu. greota zbog uvoznih piva kojima su pojačali portfolio jervbo će verovatno nestati.

Link to comment

U cemu je fora sa ovim Jelenom u "banquet style" flasi (skroz levo na slici 3 posta gore)? Jel to neko novo pivo ili su samo promenili pakovanje?

Nisam primetio neku razliku u ukusu
Link to comment

apatin je po rečima kafedžija u priličnome kurcu. greota zbog uvoznih piva kojima su pojačali portfolio jervbo će verovatno nestati.

 

apatinski jelen je, kao što je bio i do sada, još uvek ubedljivo najprodavanije pivo u srbiji. ali su se oni poslednjih par godina ulenjili oslanjajući se na ove cifre (svako drugo pivo kupljeno u srbiji bilo je jelen), te su čak prestali da plaćaju i neke kafedžije iako im je ugovorom bila garantovana određena godišnja suma.

tek kada je USB počeo da sve više jača sa zaječarskim, a carlsberg da preuzima deo kolača stranih piva (guiness, grimbergen, edinger, budweiser...), ovi su se trgnuli i ponovo počeli da nešto rade. iako je generalno svima pala proizvodnja piva i niko više ne stoji sjajno, ja se nadam da će se izvući sa ovim hoegaarden i ostalim avanturama...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...