Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Pa nije Duvel za lokanje, jbg, kao ni većina tih belgijskih "artisanal" piva. Nije ni čudo da u jednom pubu u Briselu već dugo postoji ponuda onom ko popije 10 Duvela za sat vremena i ostane na nogama - 1000e u kešu na ruke. Niko još nije uzo keš.
Hm. Dodje mi da finansiram put nekolicini likova iz kraja pa da podelimo lovu. Zvuci kao najlaksa zarada na svetu.Potencijalni problem je samo to sto bi se stoka verovatno napila jos tokom puta za Brisel :isuse:
Link to comment

bilo bi dovoljno da odeš samo ti!kakav je to potencijal bionesumnjam da bi se na kraju balade pitao gde ti je tašna..ups, pardon..torbica! :lol:

Link to comment
Pa nije Duvel za lokanje, jbg, kao ni većina tih belgijskih "artisanal" piva. Nije ni čudo da u jednom pubu u Briselu već dugo postoji ponuda onom ko popije 10 Duvela za sat vremena i ostane na nogama - 1000e u kešu na ruke. Niko još nije uzo keš.
Ja jednom popio 5...i sasvim dobro sam se drzao...ali kad sam legao u krevet vec je postalo zajebano :)Realno...mislim da sam tada mogao jos jedan-dva da popijem...ali svih 10 nikako...
Link to comment
bilo bi dovoljno da odeš samo ti!kakav je to potencijal bionesumnjam da bi se na kraju balade pitao gde ti je tašna..ups, pardon..torbica! :lol:
Ne znas ti ove o kojima pricam...ja sam za njih dijetesce. Ne bih mogao da apsorbujem toliko vode koliko oni stuku piva.
Link to comment
probala apatinski staropramen. jeste bilo 45 u hladu, jesam bila dehidrirana pred da mrem, jesam ga popila još dok je keša vraćao kusur u novčanik, ali odlično je, bolje od bilo kog domaćeg.
da se apdejtujem. u subotu pio staropramen. meni se to pivo ne svidja. kiselkasto mi je i uopste mi ne lezi. kad se malo ugreje, postaje prilicno gadno i otuzno za piti.
Ja jednom popio 5...i sasvim dobro sam se drzao...ali kad sam legao u krevet vec je postalo zajebano :)Realno...mislim da sam tada mogao jos jedan-dva da popijem...ali svih 10 nikako...
popio jednom sedam komada, ali za ceo dan. deset duvela za sat vremena... mogu samo da zamislim sta bi bilo. :lol:
Link to comment
Pio sam taj Staropramen u Ukrajini masovno prije 2 godine, odlicno pivo i lokalci ga bas dosta piju. Nadam se da je kod nas bar slicnog kvaliteta, nisam stigao da probam.
Isto k'o tamo, ide kao voda.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ovih vrelih avgustovskih dana i noći domaća varijanta Efes Pilsnera u limenkama baš fino klizi. Neutralno je i izbalansirano i okrepljujuće, i može se konzumirati umesto vode, i, pošto se u izboru pića rukovodim srcem a ne modom, dajem mu prednost u odnosu na novo čedo apatinske pivare - češki Staropramen. tees067canWeb.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...