Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Kako vam se doima apatinski Staropramen? Meni ok. Uzeo sebi tri komada veceras, moram da kazem da klizi. Nista spektakularno, naravno. Prijatna gorcina, i ne preterano gazirano, poput becksa na primer.
Videh reklamu na TV pa zamalo da dupliram post...Koliko kosta?Nego jel klizi sto je "vodnjikavo" nekako mi se javlja sumnja da ce "nasi" nesto da fuserisu ;)
Link to comment

u prodavnici kod mene kosta 55din, kao i amstel.ne deluje mi da je vodnjikavo.becks recimo ne možeš uopšte da uhvatiš i proceniš da li je vodnjikavo. em je previše gorko, em previše gazirano.

Link to comment
uzeli 2 testera
Isto, i dobro se pokazalo, pri cemu je jedinica mere paket.@Alphons: a tko je podelio info sa forumom? 'teo sam ja da se pofalim jos onomad, al' evo kako vidim, nisam.
Link to comment
Isto, i dobro se pokazalo, pri cemu je jedinica mere paket.@Alphons: a tko je podelio info sa forumom? 'teo sam ja da se pofalim jos onomad, al' evo kako vidim, nisam.
čini mi se tazza, ali nisam siguran. Ne znam gde je taj presvetli post, koji nam je otvorio oči i pokazao put.A ti možeš slobodno i češće da me srećeš ako i inače raspolažeš ovakvim informacijama :D
Link to comment

Jes vala, machine nam je danima pricao o duvelu. Na kraju me i pocastio iz svojih zaliha i posle nisam mogla da dodjem sebi. Prebrzo pijem.

Link to comment
A ti možeš slobodno i češće da me srećeš ako i inače raspolažeš ovakvim informacijama :D
Izgleda da ce susreti biti neminovni, dok god je ovoga na lageru. ;)
Link to comment
Kako vam se doima apatinski Staropramen? Meni ok. Uzeo sebi tri komada veceras, moram da kazem da klizi. Nista spektakularno, naravno. Prijatna gorcina, i ne preterano gazirano, poput becksa na primer.
Pio sam taj Staropramen u Ukrajini masovno prije 2 godine, odlicno pivo i lokalci ga bas dosta piju. Nadam se da je kod nas bar slicnog kvaliteta, nisam stigao da probam.
Link to comment
čini mi se tazza, ali nisam siguran. Ne znam gde je taj presvetli post, koji nam je otvorio oči i pokazao put.
ja mislila da si ti. meni reko MGE, van foruma, tacnije u kafani :)
Link to comment

jel to jedini diskont u Djusinoj? ne moze da se omane? idem odmah sutra u nabavak, a sada ce za slobodu pasti dva staropramena koja sam uzo danas u Alonsu

Link to comment

mislim da jeste. jedini diskont pica. vec na izlogu stoji banner - duvel 0,33l 50 din. ne mozes da omanes. :)inace, ja sam provalio da mi prva dva duvela klize, sve posle toga mi nekako mucno da pijem. inace, ovo pisem na cetiri komada. :D

Link to comment

Pa nije Duvel za lokanje, jbg, kao ni većina tih belgijskih "artisanal" piva. Nije ni čudo da u jednom pubu u Briselu već dugo postoji ponuda onom ko popije 10 Duvela za sat vremena i ostane na nogama - 1000e u kešu na ruke. Niko još nije uzo keš.

Link to comment

Tastatura se pozlatila onome ko je bacio dojavu na forum. Ja duvel pre ovoga videh samo jednom u Pubisu i to pre cca 2 godine. Nadam se da ce da im potraje akcija bar do kraja leta :D

Link to comment

ovaj domaci staropramen... tja, nisam odusevljen. originalni pio jednom, ukusa se ni ne secam, al' ovaj mi nije nesto. nema nista bez nekog dobrog "ukusnog" ale piva.

Link to comment
  • 2 weeks later...
ovaj domaci staropramen... tja, nisam odusevljen. originalni pio jednom, ukusa se ni ne secam, al' ovaj mi nije nesto. nema nista bez nekog dobrog "ukusnog" ale piva.
probala apatinski staropramen. jeste bilo 45 u hladu, jesam bila dehidrirana pred da mrem, jesam ga popila još dok je keša vraćao kusur u novčanik, ali odlično je, bolje od bilo kog domaćeg.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...