Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

kelte otvori snabdevacnicu pivom!kao ovi sto donose vodu na prag!tocilice i usluge odrzavanja, snabdevas ljude nedeljnim dozama a moze i za vanredne prilike tipa slava duleta vujosevica il sta ti ja znam!ne potpisuj exkluzivu sa proizvodjacima nego valjaj sve sto narod ishte.jbte zaista je bedno da u kafani mozes da narucis pivo jednog proizvodjaca *#%!^%
angry.gif to je to. svega mi je dosta. aj na fer, bez opijanja pre ili posle
Link to comment

sto ti je covek proklet. pre neki dan nadjoh 4 limenke sto sam doneo jesenas iz poljske i ceske (to je, inace, deo crnog fonda koji se zaturio... pilsner urquell, staropramen, harnas i mocna tatra). posle citanja vasih postova mi se tako pilo pivo da sam morao da otvorim jedno. :)nego, tatri prosao rok 21.01. al' je pivo, kad sam probao, normalnog ukusa. nije kiselo. nadam se da to sto nije kiselo znaci da se necu otrovati u toku noci? :lol: ...udara ova mocna tatra fino... samo, malo se smorih kad videh one pavlove deset+procentne azdaje. :lolol:e, ti, maheeme, nemo' da mi diras leffe, pogotovo brown. hoegaarden mozes, i nije neko. :D

Link to comment
angry.gif to je to. svega mi je dosta. aj na fer, bez opijanja pre ili posle
pa sto pobogu, volim ja duleta. kontam da se vise piva popije kada igra partizan nego obicnim danima
sto ti je covek proklet. pre neki dan nadjoh 4 limenke sto sam doneo jesenas iz poljske i ceske (to je, inace, deo crnog fonda koji se zaturio... pilsner urquell, staropramen, harnas i mocna tatra). posle citanja vasih postova mi se tako pilo pivo da sam morao da otvorim jedno. :)nego, tatri prosao rok 21.01. al' je pivo, kad sam probao, normalnog ukusa. nije kiselo. nadam se da to sto nije kiselo znaci da se necu otrovati u toku noci? :lol: ...udara ova mocna tatra fino... samo, malo se smorih kad videh one pavlove deset+procentne azdaje. :lolol:e, ti, maheeme, nemo' da mi diras leffe, pogotovo brown. hoegaarden mozes, i nije neko. :D
ok je leffe brown, perdona me
Link to comment
Hmda, vidim da si ti pio iz sasvim drugacije case.
a ne, pio sam iz flaše. zapravo se taj moj pijani post delom odnosio na onaj kvebečki dar bogova u postu izbad tvog koji se pravi po uzoru na belgijska ale piva, jer su na zadnju stranu flaše nacrtali u uputstvu za ispijanje da se mora sipati u trbušaste čaše. hoću da kažem, super je piti nešto drugačje od onog što što si navikao pogotovo ako je vrhunski kvalitet, ali ne pijem vino pa da biram čašu za njega.
Link to comment
  • 2 months later...

5 holstena 0.5 + čaša u Rodiću 250 din.pojavilo se i neko laško u jebačkoj flaši sa aromom tekile i aromom hladnoće. Probo neko?

Link to comment

Naleteo sam na prvo nemačko pivo koje mi se nikako ne dopada - SchorschWeizen. Mogu oni da ga reklamiraju kao specijalitet koliko hoće, ali činjenica je tu - ima boju, konzistenciju, miris i ukus kao moča. Flaša košta oko 7€ i može se naći u (vinskim) podrumima. Schorsch ima i druge sorte piva pored weizena, ali nakon iskustva sa ovim dunkel weizenom (koje mi je inače omiljena vrsta piva), nešto debelo sumnjam da ću se podvrći tom eksperimentu.

Link to comment
  • 1 month later...

mogu reci samo excelenteXingu4393729602_7d59d625e2.jpginace, u brazilu se iznenadjujuce puno pije pivo. mozda je takav utisak zbog fudbala. brahma je cini mi se najpopularnija, nije losa, ali je meni ovo crno boljebrahma+beer.JPGsa cigarama sam omasio, kupio sam neku opasnu krdzhu

Link to comment
  • 2 weeks later...
upravo ubivam 1 Duvela. Tastatura se pozlatila onome ko je napisao da ima 0.33 Duvel za 50 kinti u jednom Diskontu u đušinoj :Hail:
i mi svratili danas, uzeli 2 testera, ja slabo sa pivom stojim, ali ponuda koju ne treba propustiti, mislim da cemo sutra po jos!
Link to comment
i mi svratili danas, uzeli 2 testera, ja slabo sa pivom stojim, ali ponuda koju ne treba propustiti, mislim da cemo sutra po jos!
ja sam isto mislio duznem 2, ali sam iskusno uzeo 4, tako da imam čemu da se radujem kada se vratim sutra kući posle celog dana na Adi wub.gif
Link to comment

Kako vam se doima apatinski Staropramen? Meni ok. Uzeo sebi tri komada veceras, moram da kazem da klizi. Nista spektakularno, naravno. Prijatna gorcina, i ne preterano gazirano, poput becksa na primer.

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...