Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

grimbergen pijem u jednoj kafani. stize u onom peharu staklenom. osecam se kao car kad ga nakrenem. 

 

odlican mu je ukus. malo je prejako štos procenata tiče ali jbg, da se preživeti. (jel postoji uopšte slabije?)

Edited by McCabe
Link to comment
  • 2 weeks later...

Posto sam u nekom od prethodnih postova izrazio ravnodusnost prema Kabinetovoj prvoj seriji piva (uz obrazlozenje zasto je to tako), red je i ovo da napisem.

 

Brrrkaaa IPA ili kako se vec speluje je zaista odlican.

 

Za razliku od prvobitne verzije IPA-a, ovaj je dry-hopped, rekao bih sa zavidnom kolicinom Simcoa i Amarilla.

 

Sad je ovo vec ozbiljna konkurencija Brewdogu i Mikkelleru. Pritom u Soljici imaju problema sa jednom od tocilica i pivo ne moze da se istoci u jednom mlazu, sto je veoma bitno za kvalitet tocenog piva. Kvalitetno pivo je konacno stiglo do nas. Red je da se kafedzije malo pozabave i kvalitetom tocenja.

Link to comment

Posto sam u nekom od prethodnih postova izrazio ravnodusnost prema Kabinetovoj prvoj seriji piva (uz obrazlozenje zasto je to tako), red je i ovo da napisem.

Brrrkaaa IPA ili kako se vec speluje je zaista odlican.

Za razliku od prvobitne verzije IPA-a, ovaj je dry-hopped, rekao bih sa zavidnom kolicinom Simcoa i Amarilla.

 

baš sam hteo da napišem sve ovo nakon što sam ga sada pio prvi put od one užasno razočaravajuće premijere. APA je sada odličan i dosta pitak IPA u kojem se konacno oseti hmelj (valda amarillo). porter je takođe bolji neg onomad.

sve u svemu, ja sam sada već jako zadovoljan proizvodom, ali mi cena još uvek bode novčanik (porter 0,5l/350 din i apa 0,5l/310 din). moracu da naručim i flaširan IPA sixpack da vidim koliko se popravio od kada ga dryhoppuju cascadeom. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...