Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Onda smo pili Vesterbro Pilsner, ono ima 5,6% alkohola. Nikad ne bih pretpostavio, jer je definitivno experimentalni pilsner u pitanju. Kako bilo, pivo je fenomenalno. Jedva čekam da probam Crooked Moon Tattoo.

Link to comment

uh, da konačno više iskoristim tu čašu za kwak koja mi skuplja prašinu. iako baš i ne mirišem nešto kwakove. gde ima da se kupi brooklyn eipa?

Link to comment

Iteukurac vazdvojica sa StPauli i Dwarves avatarima, istripovo sam da scabzine priča sam sa sobom, prvo hvali BKNEIPA, pa pita sebe de ima da se uzne.

 

Elem, pio danas Mikeller CMT i svideo. Jedino im male porcije u Šoljici (gle čuda), ali ako, specifičan je ukus, a i 9 je postotaka alkofola.

Link to comment

ima Valjevskog u limenci u Rodiću, 65 dinara

 

fino

 

 

da li se puni u valjevu ? kada sam u tom kraju bio, nigde nije bilo limenki, samo staklo i to mi je omiljeno domaće pivo. ima taj neki stari ukus piva.

Link to comment

evo sad gledam

 

brewed by Valjevska pivara AD, Valjevo

 

canned by Terra production, Inđija

 

šta mu to znači? nemaju pogon za punjenje limenki pa šlepuju u Inđiju u cisternama na punjenje?

Link to comment

ima Valjevskog u limenci u Rodiću, 65 dinara

 

fino

Ваљевско је увек било пристојно. Има ли га икако у боци?

Link to comment

Meni se kolega prosle nedelje vratio iz Valjeva i odusevljen Valjevskim pivom.Kaze probao je i neki Atlas...

Link to comment

da li se puni u valjevu ? kada sam u tom kraju bio, nigde nije bilo limenki, samo staklo i to mi je omiljeno domaće pivo. ima taj neki stari ukus piva.

 

 

Ваљевско је увек било пристојно. Има ли га икако у боци?

:isuse:

 

Toliko o pracenju topika i minimumu paznje posvecene sagovornicima, lepom vaspitanju takoreci.

Razmak izmedju ova 2 posta je - samo 1 post.

Link to comment

:isuse:

 

Toliko o pracenju topika i minimumu paznje posvecene sagovornicima, lepom vaspitanju takoreci.

Razmak izmedju ova 2 posta je - samo 1 post.

За тебе са јефтнијом улазницом да пробамо још једном.Да ли га има по Београду а да је у стакленој амбалажи. Можда ти знаш?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...