Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

gde ima taj Kruger&Brent?

Počeli su da služe sva tri /svetlo, tamno, crveno/ čak i u Rojalu. Na Brodiću su imali ranije, ne znam da li još. Za prodavnice isto ne znam.

Link to comment

gde sve može da se kupi ritiševsko pivo? mislim na prodavnice, za poneti. 

 

imali smo ovde neki spisak, vrlo temeljan, ali ne uspevam da ga pronađem. 

Link to comment

Konačno prava stvar, apatinska krmača od 2.4 litre. Odeš na 1 pivo i ušljemaš se.

Meni je to ogavno!

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Vasiću, jesi li pio Cascadian Dark Ale?

Oakshire+Brewing+O%2527Dark+30+CascadianПио сам само овај кад сам био у Портланду. Мени се то много више свиђа него стаут, има више хмења и горчине. Можеш да га пијеш уз клопу, а не као дезерт.

Link to comment

Ne znam da li je neko već pominjao; na Trgu Nikole Pašića (u onom malom kafeu gde imaju PUNK IPA i to) sada toče i Mikkeller pivo. Imaju dve vrste ali devojka koja radi nije umela da objasni tačno koje. Rekla je samo da jedno ima 5,6% alkohola, a drugo 9%. Probali smo ono sa 5,6% i oduševilo nas je. Mene je jako podsetilo na Sierra Nevada Pale Ale, s tim što je manje gorko. Toče ga u čašama od 250 ml, a cena mu je, čini mi se, 270 RSD.

Link to comment

Ne znam da li je neko već pominjao; na Trgu Nikole Pašića (u onom malom kafeu gde imaju PUNK IPA i to) sada toče i Mikkeller pivo. Imaju dve vrste ali devojka koja radi nije umela da objasni tačno koje. Rekla je samo da jedno ima 5,6% alkohola, a drugo 9%. Probali smo ono sa 5,6% i oduševilo nas je. Mene je jako podsetilo na Sierra Nevada Pale Ale, s tim što je manje gorko. Toče ga u čašama od 250 ml, a cena mu je, čini mi se, 270 RSD.

pizdarija! ja nisam verovao da će stvarno biti mekkeller kada su mi rekli da će uskoro točiti "neko dansko pivo na M". cena je odlična, a uvoze ova tri - crooked moon tattoo (IPA), vesterbro (pilsner) i american style (APA).

 

inače, pivopija nabacio ovo, al ne znam koja je cena:

OakhamAlesCitra.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...