Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Svakodnevno cuganje dovodi do snižavanja kriterijuma -_-

Missim daleko od toga da ja imam neke kriterijume, mogo bi uzeti jednu konzervu sa jelek devojanom taman dok se tuširam.

Bila je i blam situacija na nekom okupljanju kod ćaleta i na stolu merak, ja kažem kako te nije sramota da izneseš ovo sranje, on ćuti posle mi kaže bilo ga sramota to doneo 1 njegov prijatelj koji je sedeo za stolom.

Link to comment

Niksicko Tamno

Zajecarsko

Kruger & Brent

Зна ли ико где се проиузводи НК тамно? Ја чух гласине у Маџарској.

1. Зајечарско

2,  Пилс Плус

3. БиП

Link to comment

Meni se svidja baaas neko Grimbergen (malo jaci procenat alkohola)

I navukla sam se, moze se reci, na toceni Erdinger, u smislu da ne izbijam iz jednog lokala u komsiluku zbog piva!? i smorim se malo kad nece drustvo da me ispostuje nego nametnu neko mesto gde ovog tocenog nema :( pa moram tuborg na mozgu

Link to comment

Dao sam šansu meraku, u pppolu su bili i lowenbrau, delezov insekticid i neko poljsko sa nosorogom.

Delezov insekticid pobedio, lav i merak više loši nego dobri, nosorog nema ukus.

Link to comment

1. zaječarski zidar
2. pils plus; limenka, flaširano nisam probao, mada ga nisam dugo uzimao.

3. nem pojma

u stvari, najvolim Budweiser, skoro pa je u rangu domaćih govana što se tiče cene.

Link to comment

Aha :) jos kad bi se od njih neko osevapio i da ponudi pivski meni (sir iz ulja, barene kobasice, projice, nesto tako...) 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

ima u jednom musavom dragstoru u Grčića Milenka, kada se penješ gore sa desne strane

 S koje strane Himalaja™ je uspon, ka Krstu ili ka XII gimnaziji?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...