Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ocigledno jos nema nikog da otvori ovu divnu flasu i napise recenziju. Ocigledno se ceka svecana prilika, mozda izborni rezultati... Ako moja opcija predje cenzus, sigurno otvaram svoj Meine Porter Weisse.

 

Belgijanci koje sam spominjao se sluze u 'samo pivo', jos uvek sa velikim rizikom da trenutno nisu na lageru. Decije bolesti ce se prelezati, nadam se i problem sa ventilacijom. Drugar sa sanka je spomenuo da kafedzijska konkurencija kuje planove za otvaranje slicnih mesta. Jesmo ozbiljna crna rupa na karti Evrope, ali kad se nesto u Beogradu pokaze kao popularno, mesta tog tipa nicu kao pecurke (ja samo ne kapiram kako godinama niko nije prepoznao pivo kao nesto sto moze biti popularno). Za nas konzumente ovo je sjajna vest. A i za 'samo pivo', jer ce ih konkurencija samo uciniti boljim.

 

Sto se tice Brooklyna, vise bih se obradovao 'Lageru', mada IPA-ova uzasno fali na trzistu.  

Link to comment

Najavljeno se i dogodilo. U nekoliko dana otvoren je prvo Pivski konj, prodavnica točenog kod Sava centra, a onda i Pivopija, prodavnica piva u Zemunu. :)

Link to comment

Popio sam sve što sam doneo iz Engleske. :(

 

Večeras ću da pijem Sopronyi Fekete Demona, izgleda zajebano ali ne očekujem previše.

Link to comment

Popio sam sve što sam doneo iz Engleske. :(

 

Večeras ću da pijem Sopronyi Fekete Demona, izgleda zajebano ali ne očekujem previše.

 

 

Imas London Pride u Samo Pivo ako krenes da kriziras.

Link to comment

može malo preciznija lokacija ovog objekta ?

Naravno, Milentija Popovića 32A (pored Maxi-a i DM-a). Toče Radeberger, Schoferhoffer i Dab 

Link to comment

shofferhoferi su u tempu oko 160 kinti, guinness konzerva 199, i dab je oko 150-60, erdinger isto oko 160, znaci, jake cene kod domacina iz pivopije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...