Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ја се већ примио... :isuse:Прва два су мени супер, ова друга два пре бих Зајечарско.
Abbot def najbolji ali i ostala mi odlicna, definitivno mi ejl mnogo vise prija od lagera. Pio svasta jos nesto ali nema slika po netu, Churchyard Bob, Black Sheep...zivila Engleska
Link to comment
Мени се Џон Смит'с ништа није свидео, али мислим да сам пио Битер - нисам сигуран, точено је било.
Битер је још бољи, хопинес је кључ. Хмеља, хмеља хмеља дајте деци...
Abbot def najbolji ali i ostala mi odlicna, definitivno mi ejl mnogo vise prija od lagera. Pio svasta jos nesto ali nema slika po netu, Churchyard Bob, Black Sheep...zivila Engleska
То је то. Когод је малко пио више ејла дође до сличног закључка. Немају појма Енглези да праве пиво...
Link to comment
verre-grimbergen-col-dore-logo-bleu.jpgZajebano. 4 piva, noge odsečene.
Ista meta, isto odstojanje ;)A sasvim fino deluju i jutro posle po pitanju mamurluka.EDIT: @Scab gde ima da se pazari po radnjama? Edited by pavllle
Link to comment

Toceni Grimbergen, toceni Erdinger (i svetli i tamni) plus konfekcija - Drvo Javorovo.Bas danas u ime zahladjenja i prve kise probao tamni Erdinger. Legao mi fantasticno.

Link to comment
Kupio jedan Chimay pa ću sutra da se sladim. Merkam i Guinness iz limenke u Maksiju, znam da nije to to ali dugo nisam...
Ти изгледа имаш разлога да славиш? :naughty:Немој конзерву, нема смисла...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...