Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

nego ljudi meni se dopada BG pivo. pijem ga samo kad sam na selu, ovde ga valjda ni nema...dosta je gorko pivo, ali mu aroma nije prejaka. mislim da je u pitanju acquired taste posto jako podseca na staro BIP pivo, ali ne ostavlja lose posledice i moze da se pije jedno za drugim.
I meni je ok, pijo malo staklo i bas podseca na stari bip, meni cak nije previse gorko.svidja mi se
Link to comment
Pa izgleda da jeste i poenta to zidarsko se pravi u ZA ona "kockasta" flasa u NS
jes.meni lepse ovo u novoj flasi,nego primetih da nece da daju u diskontima na kauciju flase Zajecarskog, niko im ne vraca blablabla, tako da pijem u Suncu
Link to comment

da proslavimo plasman Rijeke u LE kao i povratak Moce Vukotica, Delirium Tremens. iako i on ima jaci alko vajb, znatno mi se vise svidja od Cuvee de Trolls. ne bih se bunio da ga cesce pijem

Link to comment
da proslavimo plasman Rijeke u LE kao i povratak Moce Vukotica, Delirium Tremens. iako i on ima jaci alko vajb, znatno mi se vise svidja od Cuvee de Trolls. ne bih se bunio da ga cesce pijem
Супер је Делиријум, нисам знао да и код нас мое да се пазари.
toceno zajecarsko, ne znam da li je do brodica ili cega, ali izuva. iznenadjenje leta.
Друго наше најбоље пиво.
Link to comment
da proslavimo plasman Rijeke u LE kao i povratak Moce Vukotica, Delirium Tremens. iako i on ima jaci alko vajb, znatno mi se vise svidja od Cuvee de Trolls. ne bih se bunio da ga cesce pijem
Gnomi su ooodlični. Delirium nako. Rekao bih da bi ti opako legli Vedett Blonde il Palm.
Link to comment
Супер је Делиријум, нисам знао да и код нас мое да се пазари.
pa i ne moze :( doneo mi drug iz Belgije@Dig: seticu se valjda da mu kazem da mi donese sledeci put kada bude isao
Link to comment
pa i ne moze :(doneo mi drug iz Belgije@Dig: seticu se valjda da mu kazem da mi donese sledeci put kada bude isao
Ја се већ примио... :isuse:
AbbotAle.jpgJohn+Smith%27s+Extra+Smooth.JPG22716_large.jpg47514-hi-Newcastle_straight.jpgeeee
Прва два су мени супер, ова друга два пре бих Зајечарско.
Link to comment

Мени се Џон Смит'с ништа није свидео, али мислим да сам пио Битер - нисам сигуран, точено је било.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...