Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

@Zverilla : Ne bi trebalo da ima, al' ka'te muka natera, moraš da potegneš i iz čaše... :)Ovako izgleda čaša za Aventinusa i daleko je bolji ukus ovog piva kada se pije iz nje nego iz standardne izdužene čaše za weizen. Pio pre metar dana u Berlinu u "The Birdu" ('de sam, by the way, pohas'o jedan od najboljih burgera u životu).z9fa.jpg

Edited by rezwalker
Link to comment

šta znam, ja bolje osetim ukus kad pijem iz čaše nego kad pijem iz flašea tek iz glupe konzerve...e sad, to sa specijalnim oblicima čaše za svaku vrstu, nisam baš sigurnaali da je vajcen dobar iz vajcenske čaše -- jeste :)

Link to comment
Evo jednog teksta o važnosti odgovarajuće čaše za odgovarajuće pivo.
ma znam ja za to, ali mi je realno bullshitrazliciti oblici casa a svi promote volatiles i (skoro svi) enhance carbonation, a mogu i razlicite case za razlicita piva.dakle - neko tu ozbiljno prodaje muda za bubrege.pogotovo sto za razliku od zestina kojih ima relativno malo u odnosu na zapremnu case, pivo se pije od (skoro) pune do prazne, sto drasticno menja njene karakteristike tokom ispijanja jedne doze
Link to comment
Meni je malo smešno da u Maksiju Badvajzer košta 100 din, a onaj Erdinger košta 180.edit: ovo za Pank je tek komedija, Englezi i pivo.
Царе, разумеш се ти у пиво. :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...