Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Meni je malo smešno da u Maksiju Badvajzer košta 100 din, a onaj Erdinger košta 180.edit: ovo za Pank je tek komedija, Englezi i pivo.

Edited by Anonymous
Link to comment
prodavnica aroma u njegosevoj ulici ima dobar izbor piva ako te mrzi da obilazis grad i skupljas svako posebno.
e, taj Aroma hipstermarket je stvarno odličan tip za pivosvašta ima, široko pazario, čak i ono Umbrijsko od 700 dinaraslavljenica oduševljena
Link to comment

Kod mene u Maxiju ima badvajzer od pola litra i jeftinije je od ovog od 0.33 :). U maxiju ne traže flašu, ali u Drink Storu traže :(.

Link to comment

u Drink storu vise ne drze Budweiser jer je bila idiotska situacija da traze OG flasu, a nece da ti prodaju Budweiser sa kaucijom. nisu ni oni krivi, tako im rekao dobavljac. zato su ga i povukli.ja sam Bud u zidarcu 0.5 kupovao u Alonsu i u Maxiju u Vojvode Stepe. 79 kintavosa, prakticno best-buy trenutno, posto je ipak primetna razlika u odnosu na konzervirani Budweiserjuce u Merkatoru u Beogradjanki video Krombacher u 0.33 i konzerva verzijama, ali nisam kupio jer sam vec cijepao Budweiser pre toga kuci pa sam uzeo potonji u konzervama (tako i izvalio razliku u ukusu). imaju i neku Bavariu od 7.9%, imaju onaj djubre Guinness u konzervi i slicne gluposti... kao i svetlu, mutnu i tamnu Umbriu za koju jos nemam hertza da izdvojim 642 kintavosa

Link to comment

ja juče video badvajzer u drink storu u 70. verovatno zaostaviština...inače, taj princip drink stora me baš nervira - ne prodaju bez flaše, a neće ni da naplate kauciju. jedino ako imaju dil sa fmp-om da prodaju što više konzervi ...

Link to comment

Otkud sad to sa kaucijom siguran sam da ne treba za 0,5 kod mene u maxiju.A kakva je situacija jel Amstel 0.5 treba flasa da se kaucira?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...