Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

oprobao malopreherb1.jpgdobra je fora sa duplo vise hmelja, ta komponenta ukusa zakivasteta samo sto je u budjavom varstajneru
Пробај ејлове. Имају јако високе вредности IBU-a.
Link to comment

Obicno pijem Coopers Pale Ale, ali osetih da je vreme za promenu i dohvatih Sparkling Ale. Zanimljivo mi sto ova Coopers piva mogu i da se prave u domacoj radinosti, moracu to jednom da probam. Problem ce biti sto cu to sve popiti brzo i pretvoriti se u Paju Vujisica II.CoopersSparkling.jpg

Link to comment

Заголоцао си ми машту. Овде од вас тамо доле не долази ништа осим ђубрета у плавој конзерви.

Link to comment
bv-classique-be-150x310.pngЈак воћни укус, скоро као сокић. Пио сам и боља воћна белгијска која ни иначе нешто претерано не љубим, али чим сам ово спазио у Максију морао сам да га узмем како бих се похвалио на топику. :ph34r:
Link to comment
bv-classique-be-150x310.pngЈак воћни укус, скоро као сокић. Пио сам и боља воћна белгијска која ни иначе нешто претерано не љубим, али чим сам ово спазио у Максију морао сам да га узмем како бих се похвалио на топику. :ph34r:
Kol'ko love?
Link to comment
su sve četnaje peškiri il si ti avangarda?
се распитујеш због евентуалног учлањења?
Kol'ko love?
150 или 200, узео сам и Chimay уз њега па не знам који је колико.35987011_H.jpgO oвоме је већ писано на топику, па га нисам ни пријавио. Лепо изгледа, одлично мирише, али има ту ману што се густира а не пије, што на ову врућину никако не одговара.
Link to comment
bv-classique-be-150x310.pngЈак воћни укус, скоро као сокић. Пио сам и боља воћна белгијска која ни иначе нешто претерано не љубим, али чим сам ово спазио у Максију морао сам да га узмем како бих се похвалио на топику. :ph34r:
uh, koliko sam ja popizdeo kada sam prvi i jedini put popio taj kriek!
Link to comment
wc3k.jpgTrappist Westvleteren Blondedzl6.jpgTrappist Westvleteren Blonde Sa ovim Westvleterenom sam zaokružio priču sa Trappist pivima. Do Trappist Westvleterena je najteže dođi jer ga je, praktično, moguće kupitit samo u samostanu De Sint-Sixtusabdij van Westvleteren. Ima ga i u bolje opremljenim prodavnicama piva u Belgiji i Holandiji, ali povremeno, i daleko je skuplje nego u samostanu. Ja sam ovu flašu dobio na poklon, u prodavnici piva Berlin Bier Shop, Kirchstraße 23, Moabit.Westvleteren pravi tri vrste piva: Blonde (Belgian Pale Ale), 8 (Dubbel) i 12 (Quadrupel).Neću dužiti; Blonde je fenomenalan i nakon prvog gutljaja se momentalno našao na deobi drugog mesta moje Trappist liste sa Orval Trappist Aleom (takođe Belgian Pale Ale).Naravno, najveća želja mi je da se dokopam Dvan'estice koja je pravljena u Quadrupel stilu baš kao i omiljeni Rochefort 10 (ubedljivo najbolje Trappist pivo koje sam probao).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...